Haziran 29, 2024, 10:55:29 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ms-17591 ver:1.0 bios

Başlatan sametk, Mayıs 28, 2018, 08:33:53 ös

« önceki - sonraki »

sametk

Arkadaşlar msi ge70 model (ms-17591 ver:1.0) bios ihtiyacım var. Elinde olan paylaşabilirse sevinirim. Teşekkürler.

1deliye2rapor

Buyrun, test edip bilgi veriniz. -----> You are not allowed to view links. Register or Login
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

sametk

üstad teşekkür ederim. bunun kb'si de bulunur mu elinizde IO sıkıntılı çıktı

1deliye2rapor

Sanırım bu modelde KBC IO icerisinde degil. linkte EC dump ve Bios Dosyasını Ekledim .(Parca kodu MX25L512 64 Kb'lik dosyayı bu chipe yazın)  ve daha sonra Bios Dosyasını yazın

MS-17591 ver:1.0 Bios ve EC Dump ------> You are not allowed to view links. Register or Login

berkcan

şöyle bi durum var bazı anakartlar özelikle grundiglerde başıma geldi cihazda programlı ıo var kbc var ve bıos var cihazda ıo bozuktu değişti cihaz açıldı fakat klavyenin tuşları farklı basıyodu kbc çipe attığım yazılımı ıo yada atmıştım düzelmişti bilginiz olsun

sametk

Mayıs 30, 2018, 12:08:01 öö #5 Son düzenlenme: Mayıs 30, 2018, 12:09:37 öö sametk
Bana IO lazım. Ene bozulmuş değiştirmem gerek. Kb3630qf programlanması gerek değil mi bu IO için yanlış mı biliyorum acaba?

HexfeT

KB3630 değil KB3930 dur. Programlı değildir.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or Login
Bana IO lazım. Ene bozulmuş değiştirmem gerek. Kb3630qf programlanması gerek değil mi bu IO için yanlış mı biliyorum acaba?

Dostum anakart üzerinde MX25L512 8 bacak entegreyi bul sök verdiğim linkteki 64 kb’lik dosyayı flasher ile yaz bu kadar. Erhan ustanın da dediği gibi ec/ kbc io içinde değil harici ,dediğim chipin içinde.

kop

dosya doğru denedim çalıştırdım. ekleyen arkadaşa teşekkurler

sonsuzbilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginBuyrun, test edip bilgi veriniz. -----> You are not allowed to view links. Register or Login
Bu bios çalıştı. MSİ yazısında takılı kalıp devam etmiyordu. main biosu yazdık düzeldi. Teşekkürler
SONSUZ BİLGİSAYAR
Selami Batur
0216 499 29 34
0535 349 98 00
You are not allowed to view links. Register or Login