Ocak 26, 2020, 12:58:24 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.


UYARI ve BİLGİLENDİRME

Başlatan HexfeT, Şubat 28, 2018, 08:09:15 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Şubat 28, 2018, 08:09:15 ös Son düzenlenme: Mart 01, 2018, 12:28:52 öö HexfeT
Hiçbir mecburiyet olmadığı halde bios bulma konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlara vakit ayırabildiğimiz kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Yeri geliyor başka arkadaşlara mesaj atıp istiyoruz, yeri geliyor resmi güncellemeden editör ile çıkarıyoruz, yeri geliyor yarım saat uğraşıyoruz.

Şimdi canımı sıkan bir konudan bahsedeceğim. Bir arkadaş konu açıp talepte bulunuyor. Doğal olarak işini hızlandırmak için aynı talebi başka forumda da açıyor. Burada biri 10-15dk yarım saat her neyse vaktini ayırıp biosu temin edip konuyu cevaplıyor. Bu arada başka biri burada paylaşılan biosu indirip dosya adını değiştiriyor, gidip diğer forumda aynı konuya yapıştırıyor. Farzedelim ki bios çalışmıyor. Talep açan arkadaş boşu boşuna aynı biosu iki defa yüklemek için sök-tak uğraşmış oluyor.

Birisi vaktini ayırıp zaten talebi cevaplamışken üçüncü bir kişinin bir daha böyle lüzumsuz işgüzarlık yaptığını görürsem sorgusuz forumdan atarım.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

ozgur81

Doğru diyorsun Erhan kardeşim. Ama dürüstçe söyleyeyim bende başka forumda size açtığım konunun aynısını açıyorum ama dediğiniz şekilde burdaki biosu diğer foruma asla kopyalamıyorum. Burda paylaşılan test edilip çalışır vaziyete gelmişse eğer tabikide sağlam bioslarımın arasına kaydedip kimin ihtiyacı varsa paylaşıyorum. Ama eğer yasak derseniz ben burdaki biosu diğer hiçbir forumda paylaşmam ve ayrıca Erhan ustam gerçekten ama gerçekten çok ilgili olduğunuzu söylemem gerekiyor ve bizden hiçbir çıkarınız olmadığı halde örnek olarak V110 lenovoda olduğu gibi uğraşıyorsunuz ve biz sizin sayenizde uğraşlarınız sayesinde gelir elde ediyoruz müşterilemizden. Tekrar ilgi ve alakanıza teşekkür ederim.