Eylül 21, 2024, 09:21:15 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Yeni vergi mevzuatı ile 150USD olan aliexpress limitinin 30USD'ye düşmesi

Başlatan mrtkts, Eylül 09, 2024, 03:44:36 ös

« önceki - sonraki »

mrtkts

Bu konuda çok doluyum ve söylenecek çok söz var ama neyse oraya girmiyeyim...

Malum artık konu başlığındaki sebep yüzünden çip almak hayal oldu, TR'de 2-3 katına allah ne verdiyse satılıyor, bunun maalesef makul zeminde bir çözümü yok. Bununla ilgili 2 firmaya aliexpress üzerinden mesaj attım, vakti olan arkadaşlardan ricam onlar da daha önce alışveriş yaptıkları yere benzer mail atıp açık açık sorsunlar. Aliexpress üzerinden 20 USD'lik bir sipariş verip, daha sonra farklı bir ödeme kanalıyla o firmaya havale yapsak ve ürünleri bu şekilde gönderseler olur mu? Bunu sorun arkadaşlar, eğer böyle yapan bir firma varsa bilelim ondan alalım. Soran burada paylaşırsa sonucu sevinirm.

Herkese hayırlı işler.

akdenizmustafa

zamanında yapmıştım hatırlamıyorum tam olarak ama yine aynı işlere döneceğiz belli oldu .hediye çeki gibi bir şey satın alıyordun onu satıcıya veriyorsun satıcı ürünü düşük fiyatlı göstererek gönderiyordu.

mrtkts

SUHMS a mesaj attım aliexpress üzerinden aliexpress mesajı engelledi, devam edersen banlarız dedi. ilginç.

akdenizmustafa

Refleks

Gümrükcüler dönersermaye aldıkları için her ürünü deli gibi takip ediyorlar. Senin paketteki  ürününden şüphelenirse teslim etmez yada gümrük bedelini cok cok arttırır.

aegeanxtr