Kasım 13, 2019, 11:47:16 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.


Lenovo flex 2-14 dokunmatik lazım

Başlatan mert şener, Temmuz 04, 2019, 02:55:02 ös

« önceki - sonraki »

mert şener

Kolay gelsin.Cihazın ekranını sökerken ufak bir çatlama oldu.Artık dokunmatik mi normal koruma camı mı bakmadım sinirden:)Aslında hiçbirşeye engel değil ufak bir çatlak ama kör öldü badem gözlü oldu.Kısacası benden çıkacak.Gerçi müşteride kendince haklı ama oluyor işte arada sırada böyle şeyler.Elinde olan varsa ücreti karşılığında çok makbule geçer...

vegabilgisayar

Çok geçmiş olsun, masraflı bir hata olacak gibi.
Umarım en hafif şekilde atlatırsınız.

cevat

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Bir de sıfırhata 'ya da sorar mısınız? 02163460701
Biltem teknoloji 02164145707 Bünyamin bey
Mert usta buralara bir bakın.

mert şener

Teşekkür ederim ustam.Çok ufak bir çatlak var aslında ama illa değişsin diyor.Yukarı doğru kaydırarak açılıyor dokunmatik aklınızda bulunsun...

mert şener

Teşekkür ederim Cevat ustam sorarım.Aslında sahibinden komplesi 500-600 e var ama hani sadece dokunmatik olduğu için daha ucuza bulabilirmiyim diye kargo saatine kadar bekleyeceğim bakalım..

cihancyber

You are not allowed to view links. Register or Login

Ucakbileti

Ah lenovo flexler birbirine çok benzeyen 2 ayrı modeli ile kötü tecrübelerim var. ilkinde dokunmatiği yapıştırma olan modeldi menteşeye ulaşmaya çalışırken dokunmatği çatlattım Allahtan tehlikeyi farkedip sahibine bilgi vermiştim riski alıyormusunuz diye.Kabul etmişti hoş teslim alırken bıdı bıdı etmeyide ihmal etmedi :) ama olsun.

Farklı Bir modelindede de ramaktan dönmüştüm alt ortadaki çıtayı sökmediğim için görmediğim bir vidayı gözden kaçırıp klasik makineler gibi kenarlardan açmaya çalıştım ne kadar sıkıymış derken önce alt ortadaki çıtayı çıkarmak geldi aklıma çıkarınca vidayı farkedip onu söktükten sonra çıtayı yukarı kaydırıp ne kadar kolay sökülüyormuş dedim ve kendime çok kızmıştım acele iş yapma diye :) Yine de sahibinden çatlama konusunda onay almıştım önceki kötü tecrübeden.

Mert ustam çok Geçmiş olsun oluyor bazen sıkıntılar.İlla ki  Çıkacak para varmış böyle çıkması iyidir hastanede vs çıkmasındansa..İşiniz rast gelsin.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

mert şener

Evet ustam bende en çok kendime:Acele iş yapma diye birde makineyi ilk aldığında niye iyice kontrol etmiyorsun diye yılda 1-2 kez düzenli olarak kızarım:)

Sametbey67

Bizim patronun da söylediği güzel bir söz " hata yapmayan kişi hiç bir şey yapmayandır " bu tür kazalar için günlük vaya haftalık cüzi bir miktar ayırarak ( sigorta anlamında ) destek olunabilir.