Eylül 08, 2024, 08:27:34 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper C500 D15D Rev2.1 BİOS İSTEK

Başlatan Computer_master, Mayıs 28, 2018, 02:06:43 ös

« önceki - sonraki »

Computer_master

Günaydın arkadaşlar herkese bol bereketli huzurlu bir hafta dilerim. arkadaşlar konu kısmında da açıkladığım gibi Casper C500 D15D Rev2.1 bios ihtiyacım var site de mevcut olan hexfet üstadın paylaştığı bios yazdım 4MB ve 2 MB olan çalışmadı herkese kolay gelsin.
~~Computer Master~~

1deliye2rapor

Mayıs 28, 2018, 02:46:07 ös #1 Son düzenlenme: Mayıs 28, 2018, 02:48:20 ös 1deliye2rapor
Buyrun, test edip bilgi veriniz ----->  You are not allowed to view links. Register or Login ya da  You are not allowed to view links. Register or Login
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Login
Günaydın arkadaşlar herkese bol bereketli huzurlu bir hafta dilerim. arkadaşlar konu kısmında da açıkladığım gibi Casper C500 D15D Rev2.1 bios ihtiyacım var site de mevcut olan hexfet üstadın paylaştığı bios yazdım 4MB ve 2 MB olan çalışmadı herkese kolay gelsin.

Ustamın verdiği biostan sonuç alamazsanız. Bilgi verin çalışan anakarttan dump. alayım.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Computer_master

1deliye2rapor Üstadım çok teşekkür ederim. verdiğiniz biosların ilki olmadı fakat ikinci klasördeki yani şu adlı dosyadakiler oldu 0806827 Pegatron D15B ilginize çokkkk teşekkür ederim allah razı olsun bende sizlere yardımcı olabilicem ne varsa her zaman yapmaya hazırım bir kardeşiniz olarak forumda sürekli online isteklere göre elimde olan bişey ise en kısa sürede link atarım tüm arkadaşlarıma kolay gelsin.
~~Computer Master~~

Computer_master

Ayrıca Ucakbileti arkadaşımız ya da abimiz bilemiyorum yaşını saygıda kusur etmeyelim onunda ilgisine çokkkk teşekkür ederim.
~~Computer Master~~

1deliye2rapor

Eyvallah güzel kardeşim. Yardımcı olabildiysek ne mutlu.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Login
Ayrıca Ucakbileti arkadaşımız ya da abimiz bilemiyorum yaşını saygıda kusur etmeyelim onunda ilgisine çokkkk teşekkür ederim.

Rica ederim kardeşim, ne demek forum bunun için burada. Ne lazım olursa elimizde varsa aynı zamanda sizindirde. Saygılar.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!