Nisan 19, 2024, 05:21:04 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper C500 start almıyor

Başlatan bursa laptop onarım, Ekim 27, 2017, 09:10:01 ös

« önceki - sonraki »

bursa laptop onarım

casper c500 üzerinde SR26H i5 işlemci var standby 3.3v 5v gerilimleri mevcut butonda 3.3v tetik gerilim var. bios, ec yazıldı. İ/O değişti ancak açılış yapmıyor. batarya chip normal ACOK ucu referans voltajını veriyor. Benzer sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlar.

shocan

Ustam tetiklemeye çalıştığında hiç mi akım çekmiyor? Mesala 0.10a gibi bir değer..
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

technogate

BENZER BİR OLAYLA BNDE UĞRAŞIYORUM BENDEKİDE İ3 İŞLEMCİLİ OLAN BSLEME BİR TANE FET VARDI ARIZALI ONU DEĞİŞTİRİDİM BÜTÜN VOLTAJLAR NORMAL FAKAT 0.15 LERE GELİP RESET ATIYOR VARSA BÖLE BİŞEYLER KARŞILAŞAN CEVAP VERİRSE SEVİNİRİM
”En hayırlı ve tatlı kazanç, insanın el emeği, göz nuru, alın teri ile kazandığı rızıktır.â€

Refleks

casper c500 üzerinde SR26H i5 işlemci var standby 3.3v 5v gerilimleri mevcut butonda 3.3v tetik gerilim var. bios, ec yazıldı. İ/O değişti ancak açılış yapmıyor. batarya chip normal ACOK ucu referans voltajını veriyor. Benzer sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlar.

cözüm bulabildin mi hocam

mrbulut

işlemci reball yaptım.çalıştı

dundarpc

c500 de bios yazdım geçenlerde geldi daha voltajlar doğruydu denemişsinizdir herelde

Crmci

You are not allowed to view links. Register or Loginişlemci reball yaptım.çalıştı
Ustam kadar şanslıyan yani cpu+hm sağlamsa dene bana hep kısa devre denk geldi.

mustafaduz81

You are not allowed to view links. Register or Loginişlemci reball yaptım.çalıştı

reball  yaptığınız kalıbı nereden temin ettiniz.

Zira kalıp bulmak mesele...

teşekkürler