Mart 28, 2024, 03:41:50 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

dell xps 13 bios ankara

Başlatan mrbulut, Kasım 30, 2022, 06:49:48 ös

« önceki - sonraki »

mrbulut

Kasım 30, 2022, 06:49:48 ös Son düzenlenme: Kasım 30, 2022, 06:53:00 ös mrbulut
slm arkadaslar dell xps cihaz geldi klavye degişimi için.değişimden sonra cihaz çalışıyor görüntü vermiyor.2sarı 2beyaz led yakıyor.üzerinde 25q256fv var. bendeki minipro bunu yazmıyor.ankarada bunu yazabilecek veya tamir edecek arkadas yardımcı olursa sevinirim. elimde kaldı müşteride acele ettiriyor.kolay gelsin
You are not allowed to view links. Register or Login

mrtkts

RT809F'in desteği var görünüyor, ama minipro'nun yok.

mrbulut

vegabilgisayar

Aynı chipten RT809F ile 4-5 kez yazdım akabinde chip bozuldu.
TR de bulamadım yurt dışından sipariş ettim.
Bahsi geçen ürün 1.8V bilginiz olsun

cevat

You are not allowed to view links. Register or LoginBahsi geçen ürün 1.8V bilginiz olsun

Ustam yanlış hatırlıyor olabilir misiniz?
Çalışma voltajı 2V7 - 3V6 olarak görünüyor.
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

vegabilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginBahsi geçen ürün 1.8V bilginiz olsun

Ustam yanlış hatırlıyor olabilir misiniz?
Çalışma voltajı 2V7 - 3V6 olarak görünüyor.

Evet usta kodlar karışmış. bendeki kod 25Q256JW imiş.

mrbulut

çok şükür biostanmış.kurtuldum.

ozgurkara

Geçmiş olsun usta.insan strese giriyor.anakarta elle temas falan mı oldu ki bios bozuldu

vegabilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginGeçmiş olsun usta.insan strese giriyor.anakarta elle temas falan mı oldu ki bios bozuldu

5-6 kez yazdim daha sonra 7 ayakta guc yetersiz gibi bir hata vermeye basladi. xgecu ilede 7. pin hatasi veriyor. diyot modunda degerde alamiyorum 7. bacakta. yenisi gelecek kismetse bugun yarin

sonerpc

Eylül 11, 2023, 10:13:49 ös #9 Son düzenlenme: Eylül 11, 2023, 10:18:23 ös sonerpc
You are not allowed to view links. Register or LoginAynı chipten RT809F ile 4-5 kez yazdım akabinde chip bozuldu.
TR de bulamadım yurt dışından sipariş ettim.
Bahsi geçen ürün 1.8V bilginiz olsun
usta hp 840 g8 için bios entegre kodu 25w256jven kodu.bende de rt809f var.fakat bu entegreye uygun başlık yok.sen hangi başlıgı kullanıyorsun bilgi verebilir misin direk lehimlesem tel ile sorun olur mu acaba hiç denediniz mi