Mart 29, 2024, 03:47:31 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Toshiba C850 C870 L850 Bioslar (PLF/PLR/CSF/CSR)

Başlatan HexfeT, Kasım 09, 2017, 09:38:16 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Kasım 09, 2017, 09:38:16 ös Son düzenlenme: Kasım 09, 2017, 10:13:11 ös HexfeT
Toshiba C850 C870 L850 Bioslar

C850 PLF/PLR/CSF/CSR UMA MB ver 2.1 ---> You are not allowed to view links. Register or Login
C870 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 4MB tek bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login
L850 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 2+4MB çift bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login
L850 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 216-0833002 çip editli bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

oozguur72

Hexfet usta bu 3002 editli cip l850 cift bios icin gecerlimidir tesekkurler

mrserbest

You are not allowed to view links. Register or Login
Hexfet usta bu 3002 editli cip l850 cift bios icin gecerlimidir tesekkurler

L850 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 216-0833002 çip editli bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login

not yazmış galiba sorun için

mrserbest

ugurokka

3002 biosu sorunsuz çaışıyor. Teşekkür ederim

ahmetermin

ahmetermin

TEK BİOSLU MODEL İÇİN 3002 EDİTLİ BİOS LAZIM

smlkc

tek bioslu 3002 için editlendi

ahmetermin

teşekkür ederim ustam denedim calışmadı biostan mı bilmiyorum 3000 çip taktım tekrar eski biosu yazdım çalıştı 3002 editli olan biosta 3000 de ekli değilmi

smlkc

3002 için edit yapılmış olan bios'ta 3000 yok çünki 3000 için olan bölüm 3002 ye uyarlanıyor o yüzden

yunus

You are not allowed to view links. Register or LoginToshiba C850 C870 L850 Bioslar

C850 PLF/PLR/CSF/CSR UMA MB ver 2.1 ---> You are not allowed to view links. Register or Login
C870 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 4MB tek bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login
L850 PLF PLR CSF CSR DSC MB Rev2.1 2+4MB çift bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login

hexfet ustam uma olan versiyonu  ama çift bios var

mert şener

PLF CSF 45W UMA DSC MB rev_2.1 3002 için editlediğim bios

Crmci

You are not allowed to view links. Register or LoginPLF CSF 45W UMA DSC MB rev_2.1 3002 için editlediğim bios

Sayın ustam şahsen bir sorum var:Uma yaparken özellikle çift bios olanlarda 1.ve 40.bacak ile ilgili herşeyi yapmama rağmen hatta arap bir ustaninkiyke karışık bile testler yaptım RESET atıyor led flash yapıyor işlemlerde hata yok.

mert şener

You are not allowed to view links. Register or LoginPLF CSF 45W UMA DSC MB rev_2.1 3002 için editlediğim bios

Sayın ustam şahsen bir sorum var:Uma yaparken özellikle çift bios olanlarda 1.ve 40.bacak ile ilgili herşeyi yapmama rağmen hatta arap bir ustaninkiyke karışık bile testler yaptım RESET atıyor led flash yapıyor işlemlerde hata yok.

Bu seriyi hiç uma yapma fırsatım olmadı desem ustam:)Önüme uygun bir cihaz gelirse yapıp mutlaka yazarım buraya.

Crmci

Bu seriyi hiç uma yapma fırsatım olmadı desem ustam:)Önüme uygun bir cihaz gelirse yapıp mutlaka yazarım buraya.
Teşekkür ederim ilginize sayin ustam,birkaç adet yaptım çift-tek bios vs bir cihazı geri Arapça videodakine çevirdim kurtardım,birinde elimdeki cihazın karti vardı onuda kurtardım,sıra servis cihazımda bu reset işini çözemedim.