Nisan 17, 2024, 01:09:04 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Ersa icon nano Havya

Başlatan kop, Ocak 21, 2021, 01:36:14 ös

« önceki - sonraki »

kop

Ocak 21, 2021, 01:36:14 ös Son düzenlenme: Ocak 21, 2021, 01:38:39 ös kop
Merhaba 3 yıldır severek kullandığım Ersa marka icon nano modeli havyayı satmak istiyorum bir üst modele geçeceğim için.

Öncelikle havya temiz kullanılmış olup ve beni tanıyan atölyeme gelen forumdan arkadaşlar bilir titiz ve temiz kullandığımı bilirler.

toplamda 4 adet uc ile vereceğim ayrı ayrı ucları almaya kalkarsanız sanırım ucun birtanesi 20 ile 30 euro arasında.

Ürünü sıfır olarak ersa nın kendinden aldım. 3 yıldır kullanıyorum. icon nano havyaların kronik bir sorunu vardır err 501 hatası. bu hata için servise ürünü yolladım sigortasının attığını bu ürünlerde kronik olduğunu söylediler. zaman zaman err 501 hatası veriyor ama kapatıp açtığınız düzeliyor belki 20 açılışta bir sefer yapıyor veya hiç yapmıyor. çalışmasında ısıtmasında hiç bir problemi yoktur sadece ilk açılışta err501 derse kapatıp tekrar açmak gerekiyor. bu sorunu çok araştırdım yüzde 95 inde bu sorun olduğunu yabancı forumlar ve ersanın kendi serviside söylemekte.

ürünün fotoğrafları linkdedir. sormak istediğiniz bir durum görmek isterseniz ürünü aynı şehirdeysek gelip inceleyip bakabilirsiniz

ürünün sıfırı 3200 tl ile 3800 tl arasında satılmaktadır.

1600 tl cuzi bir miktar pazarlık olucak şekilde vereceğim

You are not allowed to view links. Register or Login

kop

ürün satılmıştır. konuyu silemedim.