Mart 29, 2024, 02:01:28 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Reball için AMAOE tipi aparat ve stencillar

Başlatan mrtkts, Aralık 08, 2020, 02:08:26 öö

« önceki - sonraki »

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or Login

Bu aparatlardan kullanan var mı aramızda?

Mevcut uyumlu stencillar You are not allowed to view links. Register or Login:

300₺'lik kalıp bir kez alınıyor, diğer stencilllar da 70₺ gibi bir You are not allowed to view links. Register or Login.

Ben alıp denemek istiyorum, geldiğinde tecrübelerimi ayrıca buraya yazarım. Eğer ki olumsuz tecrübesi olan ustamız varsa da bu tecrübesini paylaşırsa memnun olurum.

ayafixcenter

Ustam Bunları Denemedim Ama Bazıları Listemde mevcuttu Şimdi İlk sırada You are not allowed to view links. Register or Login Ondan Sonra İnşaALLAH Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam Bunları Denemedim Ama Bazıları Listemde mevcuttu Şimdi İlk sırada You are not allowed to view links. Register or Login Ondan Sonra İnşaALLAH Bilgilendirme İçin Teşekkür Ederim

Burada baya bi macbook'a özel stencil var gibi görünüyor. Rakam da epey bi yüksek. Yani tabi iş durumuna göre tercih edilebilir de. Bu zamana kadar sadece bakım ve bootcamp ile win10 vs. işlemler için mac aldım servise, hepsi bu. Sıvı temas bile gelmedi. Profil resmimdeki imac bile kendi bilgisayarım :)

Bu arada bu tip sadece benim verdiğim linkteki marka üretim yapıyor zannediyordum, biraz daha araştırma yapayım bakalım sizin verdiğiniz firma dışında da üretim yapan firmalar var mı acaba?

ayafixcenter

Aralık 08, 2020, 03:48:39 öö #3 Son düzenlenme: Aralık 08, 2020, 03:55:32 öö ayafixcenter
Bende Uzun Süredir Araştırma İçersindeyim Maclere Yogunlaşmak Adına Çalışmalarım Devam Ediyor Sizin Gibi Pek mac Almıyorum  Ama Biraz Talepte Düşük Yinede Kendimi Geliştirme Adına İlgilenirken Bunlarla Karşılaştım ARGE Aşamasındayım Fiyatlar Gerçekten Kalıpların Çok Yüksek Bütçeye Göre İnşaALLAH Hareket edicez

CRM

firmal olarak iyi urunleri vardir
ben telefon icin aldim baya kaliteli
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login