Nisan 26, 2024, 06:57:05 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

216-0833000 yerine 216-0833002 olurmu ?

Başlatan ay_bulut, Temmuz 04, 2018, 02:56:02 ös

« önceki - sonraki »

ay_bulut

Toshıba C855 notebook  216-0833000 çip vardı bunun yerine 216-0833002 taktık fakat siyah ekranda kaldı daha önce 3000 yerine 3002 takan oldumu ?
galiba  bios yazmak gerekiyor. deneyen veya editlenmiş biosu olan varsa denemek isterim. teşekkürler hayırlı işler.

shocan

ustam çok deneyen oldu ama çalışmadı diye biliyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

ay_bulut

olmaz diyorsanız yapacak birşey yok. az uz parada değil bu çipler. 3000 takacaz o zaman.

berkcan

anakart kodun ne bazı anakartlarda mod biosla takılabiliyo

ay_bulut

anakart kodun ne bazı anakartlarda mod biosla takılabiliyo

PLF/PLR/CSF/CSR/ DSC MB  REV : 2.1

berkcan

elinde 9000 varsa dene tek bioslu olanında sorun oluyo ama çift bıoslu modellerde sorun olmuyo diye biliyorum ama ekran kartı 2gb ise 1 gb görüyo ama elinde yoksa ve anakartın durumuda kötüyse hiç kumar oynamaya gerek yok direk 3000 tak

ozgur81

Abicim hiç uğraşma tak sıfır 0028 olanı direk kullan. Birebir uyumlu, çünkü o modelde 0028 olan ekran kartıda var ve 0028 ucuz 3000'e göre

Ucakbileti

Ruslar yapıyor ustam toshibalı video olamasada bi kaç video var biosu modlayıp takıyolar. bi tanesinin linkini vereyim belki bi fikir verir.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ay_bulut

doğru söylüyorsunuz 0028 alim takım ben en iyisi

Ucakbileti

Aklımda 0028 kodlu çiplerin kronik hatalı oldukları kalmış. o yüzden toshiba sonraki üretimlerinde aynı amakarta 3000 çip taktı. Bu konuda en doğru bilgiyi CRM ustadan alabilirsin hatta bir videosu bile vardı bu konuda.Dolaıyısıyla piyasadaki 0028 ler genelde yenileme çipler ve 0028 reball kabul etmez bilesiniz. Crm nin youtube kanalına bi göz atın videoyu izleyin derim. Saygılar.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ay_bulut

Aklımda 0028 kodlu çiplerin kronik hatalı oldukları kalmış. o yüzden toshiba sonraki üretimlerinde aynı amakarta 3000 çip taktı. Bu konuda en doğru bilgiyi CRM ustadan alabilirsin hatta bir videosu bile vardı bu konuda.Dolaıyısıyla piyasadaki 0028 ler genelde yenileme çipler ve 0028 reball kabul etmez bilesiniz. Crm nin youtube kanalına bi göz atın videoyu izleyin derim. Saygılar.

teşekkürler ustam hurdaların içinden bitane 3000 buldum taktım çok sağol

ozgur81

Aynen 0028'ler kronik sorunlu bir anda bakım yaptığın laptopta susabiliyor ve bu çipi ısıda versen reballda yapsan görüntü hiçbir şekilde alamıyorsun. Ama sıfırı var ve gerçek sıfır hemde. Zaten yenilenmişini getirmiyor firmalar artık tıpkı 9042 gibi.

HexfeT

Forumda 3002 için modlu bios zaten mevcut. Bir deneseydiniz.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

CRM

bios modlanmasi gerek
device id eklenmesi gerek.
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login