Mart 28, 2024, 05:37:55 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

HP Stream x360 Bios (LA-C021P)

Başlatan HexfeT, Ekim 02, 2017, 04:36:44 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

HP Stream x360 Bios

LA-C021P Rev1.0 Main+KBC ---> You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

kesmeseker

saglam elektronik

bu bios çalışmıyor benim lapto görüntü var sadece bios a giremiyorum bu biosu yükledim görüntü hiç gelmedi

1deliye2rapor

Bunu bi deneyin ---> You are not allowed to view links. Register or Login
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

ozgur81

Gimsis

You are not allowed to view links. Register or Loginbu bios çalışmıyor benim lapto görüntü var sadece bios a giremiyorum bu biosu yükledim görüntü hiç gelmedi

ustam bu cihaza bıos bulmak zor gercekten banada lazım senin cihaz en azından görüntü veriyor rica etsem bana da atarmısın

DUNC4N

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginbu bios çalışmıyor benim lapto görüntü var sadece bios a giremiyorum bu biosu yükledim görüntü hiç gelmedi

ustam bu cihaza bıos bulmak zor gercekten banada lazım senin cihaz en azından görüntü veriyor rica etsem bana da atarmısın
denermisniz

Gimsis

denermisniz

teşekkür ettim ustam ama cevap gelmeyince iade verdim cihazı

niyaziyavas

Şubat 26, 2022, 07:21:19 ös #8 Son düzenlenme: Şubat 26, 2022, 07:23:20 ös niyaziyavas
hetfex ustanın payşatığı bios çalışıyor görüntü alındı teşekkürler