Nisan 17, 2024, 01:25:16 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus X580VD Rev 2.0 bios edit

Başlatan ay_bulut, Eylül 14, 2020, 10:15:32 ös

« önceki - sonraki »

ay_bulut

SR30W kısa devreydi değişti. görüntü yok. rica etsem bios düzenleye bilirmisiniz. cümleten hayırlı işler.

kasa kodu :  N580VD-DM160T
anakart kodu :X580VD Rev 2.0

alın yedek bios You are not allowed to view links. Register or Login

bilinch

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

yeni biosun başından 800bytelık alan silinecek sonra eski biostan 200000bytelık alan seçilerek yeni biosun üst kısmında yapıştırılacak.

ustam bu şekilde yaptın galiba bendeki yaptığım bios ile karşılaştırdım. içeriği bire bir aynı. bu şekilde yazmıştım. görüntü atmıyordu. 1.50 amperlerde geziniyor. mühtemelen me region bölümü bozuk.

bilinch

Eylül 15, 2020, 03:19:21 ös #3 Son düzenlenme: Eylül 15, 2020, 03:36:25 ös bilinch
aynen o şekilde düzenleme yaptım. badcapsteki biosları denediniz mi? (bios+ec)
You are not allowed to view links. Register or Login

ay_bulut

bilinch

ilave olarak;

gönderdiğim ve sizin de aynı şekilde yaptığınız çalışmayan biosa  badcapsteki biostan me region ekledim. deneyin isterseniz.

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or Loginilave olarak;

gönderdiğim ve sizin de aynı şekilde yaptığınız çalışmayan biosa  badcapsteki biostan me region ekledim. deneyin isterseniz.

yok ustam olmadı. 1.15 amper`den sonra kapanıyor.

mrserbest

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

olmadı ustam 1.15 amperden sonra kapatıyor.

akdenizmustafa

ay_bulut

mustafa usta görüntü atmadı. 0.90 da kalıyor. kendi biosunda 1.50 ampere kadar çıkıyor.

mert şener

Bu biosu dener misiniz bir ustam...

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginBu biosu dener misiniz bir ustam...

2. mesajdaki biosla aynı ustam bu denedim.