Mart 29, 2024, 03:59:48 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper CGU C15M Bios (C15M)

Başlatan HexfeT, Eylül 07, 2017, 04:09:31 öö

« önceki - sonraki »

HexfeT

Eylül 07, 2017, 04:09:31 öö Son düzenlenme: Eylül 12, 2017, 09:37:10 ös HexfeT
Casper C15M Bios
Anakart: Pegatron C15M Rev2.1 ---> You are not allowed to view links. Register or Login
ClearTXE yapılmış bios ---> You are not allowed to view links. Register or Login

Bu ve bunun gibi CPU soğutucusu uyduruk alüminyum plakadan ibaret Celeron sistemler sıklıkla CPU bozuyor. Genel kontrol ve Bios ile sonuç alamazsanız büyük ihtimalle CPU bozuktur.
Ayrıca birkaç defa karşılaştığım bir durum; Bozuk Celeron CPU lar Bios pilini boşaltabiliyor. CPU dahilinde RTC ve CMOS hafıza ile ilgili bir kısım bozuluyor sanırım. İlla böyle olacak diye bir şey yok tabi, fakat aklınızda bulunsun.  Bios pili bitik ise CPU şüpheli.

CPU değişip sistemi çalıştırırsanız ClearTXE bios yazın.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

ay_bulut

ay_bulut

Eylül 13, 2017, 01:32:15 ös #2 Son düzenlenme: Eylül 15, 2017, 03:40:43 ös ay_bulut
çalışan cihazdan alınan bios   You are not allowed to view links. Register or Login

agullulu

merhaba, Casper CGU C15M  ite8528e 24 pin soket için programda motherboard seçimini bulamadım. yardımcı olabilirmisiniz???

HexfeT

e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

aydin0674

cihancyber

mustafaduz81

Sa.Bu modelin Boardview'i var mı acaba?

Teşekkürler.

Semih01

üzerindeki bios windows 7 yüklemeye izin vermiyordu hexfet ustanın verdiği bios yazıldı düzeldi teşekkür ederim.

yunus

Merhaba bu cihazdan var 0.15a kalıyor başına gelen varmıdır

omer1254

1225c ısnıyormu bi bak ustam

MRTmrt

ite yi bakın stndby entegresinin en ve ldo ve reg
bacaklarında kısa devre kontrolü yapın

ozturkbulentonur89

Ağustos 27, 2020, 03:32:50 ös #12 Son düzenlenme: Ağustos 29, 2020, 06:15:16 ös ozturkbulentonur89
yunus üstadım bıos dan yapıyor orj bıos da sıfre vardı sıtedık bıosları denedım son yazdıgım bıos da 0.15 de kaldı cıhaz ben sıtedekı bıoslardan goruntu alamadım henuz farklı bıos lar denıyorum goruntu alırsam paylasacagım ayrıca ncp ve bq25a yı kontrol edın

You are not allowed to view links. Register or Login calısan fakat bıos sıfrelı

yunus

bakıyım ustam bulursan çok iyi olur ustam

tahtelbahir58

MERHABA
Bendeki cihazda şöyle bir sorun var bios pilini çıkartırsam cihaz start alıyor görüntü geliyor fakat pili takınca start almıyor HexfeT ustanın biosu yazdım aynı sorun devam ediyor. İşlemci olabilir mi tecrübesi olan var mıdır ?