Nisan 16, 2024, 05:41:40 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Tosbiba 6050a2703101 x70-b ve p70 kapanma sorunu

Başlatan tipoti, Temmuz 05, 2021, 01:19:09 ös

« önceki - sonraki »

tipoti

Merhaba,

Elimde Tosbiba x70-b ve p70 cihazlar var her 2 cihazda da kapanma sorunu var bu modellerde kronik bir problem mi var ? x70-b olan cihaz açılıyor ama ne zaman oyun veya test programı açılsa kapanıyor

smlkc

Dreamer_x_x

Cihazı aida64 benzeri programlarla stres teste sok. Testteyken ısı değerlerini takip et. Casper mt55 mahvetti beni aida64 ile sorunun bakır soğutucudan kaynaklandığını buldum.bakırı değiştirdim çok şükür düzeldi.

kesmeseker

Geçen hafta aynı cihazdan geldi.işlemci çok ısınıyordu. 15 dk sonra kapanıyordu.Qosmio x70 serisi.i7 4.nesil.en son cpu değiştirecektim yada iade You are not allowed to view links. Register or Login kadıköyde efix bilişim den termal macun almıştım.kodu hy883.çok metetti.en son onu kullandıgımda kapanma sorunu gitti.

ozgurkara

geçenler samsung cihazda başıma geldi aida yada furmark açtığım andan pc kapanıyor müşteride de çok küçük eski bir oyunu var onu açtığı anda cihaz kapatıyor fanlarıda temzidi ama ben yinede termalleri değiştim ve düzeldi.ama siz başka bir orj adaptör ile de deneyin cihazda düşme var ise bakırı soğutucuyu takip edin yamulma var ise yapabilir bakırdaki sıcıaklık eşit olacak bir tarafı sıcak yada bir taraf ılık ise blokta sorun olabilir.
You are not allowed to view links. Register or Login