Mart 29, 2024, 07:17:49 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Hp 15 termal shutdown

Başlatan Crmci, Haziran 29, 2020, 12:26:40 öö

« önceki - sonraki »

Teknikbursa

sizin verdiğiniz id numarasına göre çıkarılmıştı bu durumda verdiğiniz biosun id nosu bu cihaza ait değil.

bybuca

Arkadaşlar iyi çalışmalar bu cihazın sağlam biosu olan var mı elinde hızlı görüntü veren ?

bybuca

HP Pavilion Power - 15-cb008nt / Dag75ambad0 rev d

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login burda varmısş ustam denemediyseniz

bybuca

Hocam denedim fakat buda aynı çok geç görüntü veriyor kendi biosunuda silmişler

argebilgisayar

Clean Me işlemi bu şekilde yapılıyormuş.

https://www.youtube.com/watch?v=e-AL8nvvBM0&ab_channel=FORREPAIRLAPTOP%F0%9F%92%BB

omer1254

CLEAN YAPTIM DENEYİP BİLGİ VERİN

mustafaozdall

Ustalar bu arıza bios arızadı değil boşuna uğraşıyorsunuz. Ekran kartının sağ tarafında iki adet ekran kartı beslemelerini kontrol eden entegre var j7 ile başlıyor olması lazım onları değiştirin muhtemelen düzelicek düzelmezse ekran kartını değiştirin. Bu modelde görüntü geç gelme thermal hatası ve ses hatası hepsi bu arızadan kaynaklı

argebilgisayar

Aralık 01, 2022, 04:57:36 öö #38 Son düzenlenme: Aralık 01, 2022, 06:00:48 öö argebilgisayar
You are not allowed to view links. Register or Login Ustadım, verdiğin bilgi bana kapı açtı. Entegreleri buldum, ihityacı olan için link bırakıyorum. Parçayı bulabilmek için boardview ve HP OMEN 15 DAG35DMBAD0 Rev D Schematic Diagramın şemasından faydalandım. Bilgi için teşekkür ederim. Parça değişimini yaptıktan sonra sonucu buradan paylaşacağım.

Entegre Datasheet: You are not allowed to view links. Register or Login
Schematic             : You are not allowed to view links. Register or Login
Boardview             : You are not allowed to view links. Register or Login

vegabilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginUstalar bu arıza bios arızadı değil boşuna uğraşıyorsunuz. Ekran kartının sağ tarafında iki adet ekran kartı beslemelerini kontrol eden entegre var j7 ile başlıyor olması lazım onları değiştirin muhtemelen düzelicek düzelmezse ekran kartını değiştirin. Bu modelde görüntü geç gelme thermal hatası ve ses hatası hepsi bu arızadan kaynaklı

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login Ustadım, verdiğin bilgi bana kapı açtı. Entegreleri buldum, ihityacı olan için link bırakıyorum. Parçayı bulabilmek için boardview ve HP OMEN 15 DAG35DMBAD0 Rev D Schematic Diagramın şemasından faydalandım. Bilgi için teşekkür ederim. Parça değişimini yaptıktan sonra sonucu buradan paylaşacağım.

Entegre Datasheet: You are not allowed to view links. Register or Login
Schematic            : You are not allowed to view links. Register or Login
Boardview            : You are not allowed to view links. Register or Login

Bilgilendirmeleriniz için teşekkürler sorun dediğiniz entegrelerden çıktı.