Mart 29, 2024, 03:43:05 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Dell N1440-N4050 Uma

Başlatan Ucakbileti, Ocak 24, 2018, 06:06:53 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

İkincil ekran kartı sorunundan DELL yazısında donan N4050 Makinede Tarafımca yapılıp sonuç alınmıştır arkadaşlar.Gpu yu da sökersek daha iyi olur.Sonradan onuda söktüm.Hayırlı işler bol helal kazançlar.

You are not allowed to view links. Register or Login

Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

GooFy560

sağol ustam emeğine sağlık altın değerinde bilgi

shocan

teşekkürler , elinize sağlık
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

tahtelbahir58

Ustam açıklamalara ulaşamadım tekrar düzenleyebilir misin? Teşekkürler.

Sametbey67

Araştırdığım kadar VGA bobini ile Chip sökmek yeterli olacaktır.

tahtelbahir58

ilgin için teşekkürler ustam. Vga çipinin arkasındaki PL9201 bobini sökünce sorun düzeldi.(Dell logosunda kalıyordu)

Onur Ahmet Çetin

Merhaba ustalarım, hayırlı işler dilerim.

Bu arkadaşı uma yaptım ve logoda takılıp kalma sorunu düzeldi. Şimdi farklı bir sorun yaşıyorum. Makina windowsta bir süre çalıştıktan sonra uykuya geçiyor. Birde windowsu yeniden başlat dediğim zaman uykuda kalıyor. Farklı bir ssd ile sistem kurdum, ram, işlemci ve bios denedim. Eprom çipini de değiştirdim. Anakartı sökmeden önce sizlere danışmak istedim. Bu makinada benzer bir sorunu tecrübe eden ustam varsa fikir almak isterim.

Crmci

Benzer sorunu hp g62'de yaşadım bariz şekilde lcd flex sorunluydu ara sıra yapıyor diye yeni alıp denemedim.Elinde varsa dene.Ayrıca lid switch kontrol et birde I/0 da oksitlenme var mı?

Onur Ahmet Çetin

You are not allowed to view links. Register or LoginBenzer sorunu hp g62'de yaşadım bariz şekilde lcd flex sorunluydu ara sıra yapıyor diye yeni alıp denemedim.Elinde varsa dene.Ayrıca lid switch kontrol et birde I/0 da oksitlenme var mı?

Ustam ilgin için teşekkür ederim. Yaklaşık 1 haftadır hasta yatıyorum, dün akşam başladım mesaiye. Batarya şarj entegresinden çıktı sorun. İo ve LID kontrol etmiştim, cihazda sıvı teması ve oksitlenme de yoktu. Düzeldi ve sabah teslim ettim. Tekrar teşekkür ederim, hayırlı işler dilerim.