Nisan 19, 2024, 05:55:10 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

KB9012 IO Proğramlama sorunu Hp

Başlatan guvenelkt, Haziran 22, 2022, 08:05:30 ös

« önceki - sonraki »

guvenelkt

merhaba elimde adaptör girişinden voltaj yemiş IO kb9010qf var da0ub82mb6d0 anakart mevcut farklı cihazdan sökülen kb9012 var montajladım hexfet ustanın ıo proğramlama cihazı ile bağlantı kuramadım bağlantı numaraları
DA0U82MB6D0  KB_pins=32  KSO3=15 KSI4=28 KSI7=31 KSI6=30 KSI5=27 işin garip tarafı farklı anakartlar  var dell la-a491p bunda kb9012 mevcut bunuda okutamadım hata olarak ene ile bağlantı kurulamadı hatası var başka hata yok ayrıca  rt809f ile kablo bağı yaparak okuttum ıo de sıkıntı yok cihaz çalıştı ene kb9010qf yerine kb9012qf uyum sağladı ene kb9012qf proğramlama yapan arkadaşlar varsa fikir verebilirmi  ekte fotoda bağlantım var

You are not allowed to view links. Register or Login

Veriform

Burayı okudunuzmu sorunuzun cevabı döküman içerisinde mevcut.

guvenelkt

bu konuyla alakalı başlık açmıştım zati açıklamayı yaptılar  You are not allowed to view links. Register or Login   konunun çözümü burada var bununla 
alakalı değil sorunum ben sadece bağlantı kuramıyorum tüm pinleri doğru frimware doğru var bir sorun ama çözemedim dediğim gibi aynı anakartta rt809f ile kablo bağlantısı ile sorunsuz okudum yazdım anakartta sorun yok

guvenelkt

merhaba arkadaşlar işi gücü bıraktım makinanın neden bağlantı kurmadığını tespit etmek amaçlı sıfır bilgisayar win7 kurdum yan siyah soket ile lehim bağlantı yaparak işlemi yaptım ıo cihazında sorun olmadığını tespit ettim yaptığım pin ve kablo bağlantılarında omajların yüksek olduğunu gördüm tektek bir kısmına lehimleme yaptım bu sebebten dolayı bağlantı kurdu kısaca ene bağlantısında takılan pin kablolarında omaj yüksek  olduğunda ileti sağlamıyor sorun çözüldü saygılar