Nisan 19, 2024, 06:33:02 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Acer 5742z La-5892p rev:1.0 clean me

Başlatan oozguur72, Kasım 05, 2019, 08:49:27 ös

« önceki - sonraki »

oozguur72

Merhaba gönderdiğim biosu zahmet olmassa clean me yapabilirmisiniz benim pc sorunlu kolay gelsin
Çalışan Bios : You are not allowed to view links. Register or Login
Chipset :HM55

bilinch

buyrun: You are not allowed to view links. Register or Login

oozguur72

Maalesef hocam buda 5 dk icinde kesiyor saglam bir bios bulamadim bu modele

Ucakbileti

Hadi bakalım hayırlısı.
You are not allowed to view links. Register or Login
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

oozguur72

Maalesef ustam buda 3 5 dkya kesiyor bu arada hm degisti konassor ethernet cipi degisti

Ucakbileti

Hm degiştiğinde me reg yapılmadan sıkıntu olur ama attığım bios me reg zaten. Eterneti söküp deneyin bence.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

mustafaduz81

Crmci

Ustam sitesinden ilk sürüm bios indirip dener misin?

oozguur72

oozguur72

Kasım 06, 2019, 06:39:15 ös #9 Son düzenlenme: Kasım 06, 2019, 08:32:56 ös oozguur72
Ilk surumude denedim ayni hocam bios olma olasiligi cok yuksek geri kalan tum yerlere baktim
Denediğim bioslarda fan sürekli dönüyor.
Kasa Kodu : acer travelmate Pew51 5742z

mustafaduz81

oozguur72

Hocam tesekkur ederim ama bundada fan surekli donuyor tam 3 4 dk arasi kesiyor cok enteresan bir model vinafixde bu modelin biosunu paylasmislar ayni sorun cozum olmus uyeligim yok orda

akdenizmustafa

acerın driver tarafından biosu indir dos klasörü içerisinde kbc ve main var yaz bak bakalım o da sorununu çözmezse başka bir yerde sorun ara

Computer_master

Merhaba; aşağıya iki adet sağlamlığından emin olduğum ME dump link ekliyorum umarım işini görür sonucu bildirirsiniz iyi çalışmalar.

You are not allowed to view links. Register or Login
~~Computer Master~~

ozgur81

Harici ekran kartı varmı makinada. 5742 olan modellerden birinde 4007 ekran kartı çipi var ve bu çip arızalı olduğu için kapatma sorunu yapıyor.