Mart 29, 2024, 04:49:29 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ba41-02206a piotek np300e5e-a01tr F4 hatası, bios varmıdır?

Başlatan linux2ex, Temmuz 18, 2018, 04:12:41 ös

« önceki - sonraki »

linux2ex

herkese kolay gelsin.

bios dosyası lazım.

anakart kodu :   ba41-02206a piotek

kasa kodu  :  np300e5e-a01tr

sürekli boot ekranında F4 hatası veriyor. F2 ile biosa girmeye kalktığınızda giriş yapmıyor. win10 dvd ile açılış yapıp bilgisayarı onarma

kısmından uefi ayarlarını değiştirmek istediğinizde bu bölüm gelmiyor.

mrserbest

linux2ex

hocam çok hızlısınız :) teşekkür ettim hemen deneyip bilgi vereyim

linux2ex

0.45A civarında çekiyor ekranda görüntü gelmez oldu. sanırım bu bios clean yapılmış farklı bir bios bendeki ile yapı farkı var

üzerindeki sorunlu olduğunu düşündüğüm bios

You are not allowed to view links. Register or Login

mrserbest

ekran kartı harici mi onboard mu ? bi versiyon daha var ona göre gönderim yapalım

linux2ex

saolasın ustam. ekran kartı onboard ilk mesajda yazdığım gibi anakart ve kasa kodu.

araştırırken bu siteden You are not allowed to view links. Register or Login  bios buldum yazdım şuan sorunsuz çalışıyor.

ihtiyaç olursa buraya ekliyorum.

GooFy560

You are not allowed to view links. Register or Loginsaolasın ustam. ekran kartı onboard ilk mesajda yazdığım gibi anakart ve kasa kodu.

araştırırken bu siteden You are not allowed to view links. Register or Login  bios buldum yazdım şuan sorunsuz çalışıyor.

bu biosta da aynı sorun devam ediyor bendeki pc de başka bir çözüm öneriniz var mı

GooFy560

You are not allowed to view links. Register or Loginsaolasın ustam. ekran kartı onboard ilk mesajda yazdığım gibi anakart ve kasa kodu.

bu biosta da aynı sorun devam ediyor bendeki pc de başka bir çözüm öneriniz var mı
hdd ye başka cihazda format attım pc ye geri taktım aklınızda olsun belki başına gelen olursa kısa yoldan çözebilir