Mart 29, 2024, 03:35:04 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TS80 Havya

Başlatan 1deliye2rapor, Kasım 10, 2018, 04:43:03 ös

« önceki - sonraki »

1deliye2rapor

Kasım 10, 2018, 04:43:03 ös Son düzenlenme: Kasım 10, 2018, 05:01:45 ös 1deliye2rapor
Bildiğiniz üzre, TS100 modelinin yeni versiyonu TS80 modelini çıkardı, MIN firması. TS100 kullanan biri olarak TS80 Modelini aldım aralarındaki farkları paylaşmak istiyorum.

Öncelikle TS80 Tasarımı TS100 modeline göre çok daha kullanışlı, Sap kısmı yuvarlak, diğer modele göre tutuş daha güzel, uc kısmı ile sap kısmı arasındaki mesafe TS100 e göre çok daha kısa dogal olarak havya hakimiyeti çok daha iyi, TS100'de plastik kasa kullanılmış TS80'de  sertleştirilmiş aluminyum tarzi bir malzeme kullanılmış, içeriğini tam bilmiyorum.

Cihazın 2 satış modeli var, pro modeli ve klasik modeli, bu iki model arasındaki fark , PRO olanda 9V TYPE-C adaptör ve kablo , TS-D25 model uc tornavida vs , Klasik modelde ise sadece cihazın sapı ve TS-B02 model uc gönderiliyor, aralarında 20$ fark var ben klasik olanı aldım.

Gelelim en güzel kısmına, uc kısmı. JBC kullanan vardır aramızda Klasik JBC havya uc'una benzetmişler, çok ince ve aux tipi baglanti ile uc kısmına aktarım saglamakta. tek dezavantajı TS100 de bulunan uc çeşitliliği bu cihazda yok, suan 2 farklı ucu var piyasada, birtanesi TS-B02 (ince uc) diğer TS-D25 (Kalın) ve adet fiyatları 120 tl civarında.

Ürün yeni elime ulaştı, ince işlerde kullanabileceğimi düşünüyorum, detaylı kullanıp deneyimlerimi paylaşırım, Şunu söyleyebilirim ben beğendim, kullanışlı.

Herkese hayırlı işler dilerim.

You are not allowed to view links. Register or Login

~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

cevat

Kasım 10, 2018, 06:53:24 ös #1 Son düzenlenme: Kasım 10, 2018, 09:00:25 ös cevat
İyi günler de kullanın usta;
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.