Mart 28, 2024, 07:15:53 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

tamir için mikroskop önerisi

Başlatan MRTmrt, Mayıs 31, 2018, 01:47:01 ös

« önceki - sonraki »

ay_bulut

o zaman biz şöyle yapacaz önce kamerayı alacaz 15 gün sonrada stand`dı alacaz o zaman gümrüğü takılmaz hesapladım ben
ikisi 138 dolar yapıyor. türk lirası ile 635 tl , DHL express kargo ile geldiğinde 6 dolar fark ediyor 6 ile 13 gün arasında geliyor.

1deliye2rapor

dostum hic farketmez o kadar beklemenize gerek yok, sadece aynı satıcıdan almamaya özen gösterin nedeni tek kargo ile göndermesin, aynı gün farklı satıcılardan alabilirsiniz gümrüge takılmaz.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or Login
dostum hic farketmez o kadar beklemenize gerek yok, sadece aynı satıcıdan almamaya özen gösterin nedeni tek kargo ile göndermesin, aynı gün farklı satıcılardan alabilirsiniz gümrüge takılmaz.

ustam bana link verebilirmisin veya 1. sayfada verdiğin linkler olurmu , kaç günde geliyor DHL express kargo ile gelse daha hızlı gelirmi. şunuda öğrenmek istiyorum. türkiye gönderi olduğu nerede yazıyor ?

1deliye2rapor

13MP 720P 60FPS Camera + 100C MOUNT LENS + LED

STAND

Aliexpress'de adresinizi Türkiye yazmanız halinde, eğer Türkiye'ye gönderme seceneği yoksa zaten, "BUY NOW" Türkçe kullanıyorsanız "Hemen Al" Butonu aktif olmuyor, yani demem o ki eğer bir ürünü sepete atıp ödeme ekranına geçebiliyorsanız o ürün, adresinizde yazdığınız ülkeye gönderilmesinde hiçbir sorun yoktur. Diğer sorunuza gelecek olursak DHL En hızlı kargo biçimidir (Ücretli olup ürününe göre , aldığınız ürün tutarında kargo ödemenize neden olabilir ama max 10 gün icerisinde elinizde olur). Aliexpress'den aldığımız ürünler bizlere kargo olarak gelmiyor posta olarak geliyor o yüzden ödemeleri çok düşük, bunları satıcı karşılayabiliyor, uluslararası anlaşmalar gereği her ülke birbirinin postasını dagıtma zorunluluğu var o yüzden ebat olarak büyük ürünlere kargo ücreti uyguluyorlar.  :) Not: Satın aldığınız siparişlerinizi Pazartesi gününe denk düşürün çünkü her salı Türkiye'ye Uçak geliyor (China Air Post ), diğer günlerde biriktirip bir sonraki salı günü gönderiyorlar. Çinli bir dostum söylemişti.

ay_bulut

13MP 720P 60FPS Camera + 100C MOUNT LENS + LED

STAND

Aliexpress'de adresinizi Türkiye yazmanız halinde, eğer Türkiye'ye gönderme seceneği yoksa zaten, "BUY NOW" Türkçe kullanıyorsanız "Hemen Al" Butonu aktif olmuyor, yani demem o ki eğer bir ürünü sepete atıp ödeme ekranına geçebiliyorsanız o ürün, adresinizde yazdığınız ülkeye gönderilmesinde hiçbir sorun yoktur. Diğer sorunuza gelecek olursak DHL En hızlı kargo biçimidir (Ücretli olup ürününe göre , aldığınız ürün tutarında kargo ödemenize neden olabilir ama max 10 gün icerisinde elinizde olur). Aliexpress'den aldığımız ürünler bizlere kargo olarak gelmiyor posta olarak geliyor o yüzden ödemeleri çok düşük, bunları satıcı karşılayabiliyor, uluslararası anlaşmalar gereği her ülke birbirinin postasını dagıtma zorunluluğu var o yüzden ebat olarak büyük ürünlere kargo ücreti uyguluyorlar.  :) Not: Satın aldığınız siparişlerinizi Pazartesi gününe denk düşürün çünkü her salı Türkiye'ye Uçak geliyor (China Air Post ), diğer günlerde biriktirip bir sonraki salı günü gönderiyorlar. Çinli bir dostum söylemişti.

teşekkürler ustam eline sağlık , başka stand bulabilirmiyiz. bunun kargo ücreti fiyatından pahalı :)

1deliye2rapor

en uygunu bu dostum, ücretsiz kargolu olanları bundan daha pahaliya geliyor. Mekaniğin iyiyse kendin de yapabilirsin stand You are not allowed to view links. Register or Login ustanın yaptığı gibi.

ay_bulut

en uygunu bu dostum, ücretsiz kargolu olanları bundan daha pahaliya geliyor. Mekaniğin iyiyse kendin de yapabilirsin stand You are not allowed to view links. Register or Login ustanın yaptığı gibi.

eyivallah ilgin için çok  teşekkür ederim.

HexfeT

Andonstar ADSM302

Yeni bir model. Bolca inceleme videosu var. Bütçe uydurabilirsem bunu alacağım.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

Veriform

Değerlendirmek gerekirse  Ems 430  - 100 üzerinden 85 alır.

Ucakbileti

Bu aletin standına Hastayım bende :)
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

MRTmrt

Ucakbileti

başarılı fiyatıda başarılı ;D

Hayal etmek bedava usta.Daha öteye gitmez zaten :))))))))
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ay_bulut

Kasım 29, 2018, 11:09:05 öö #27 Son düzenlenme: Kasım 29, 2018, 11:11:40 öö ay_bulut
Lehim havyanız ne olursa olsun sorunsuz çalışabilirsiniz, Sicak Hava Havyasıyla tepeden tutup calısayım derseniz zor amaegik uc kullanırsanız sorun yaşamazsınız.

ustam , üzerindeki takılı eğik uç nerden temin edebiliriz ?

1deliye2rapor

2 Çeşit var hocam komple eğik uc olan bir de orginal kutudan çıkan ucların üzerine takılan parça şeklinde, ben parça şeklinde olanları kullanıyorum. Çin'den almıştım ama şuan Türkiye'de de aynı fiyatlara satıyorlar 3 farklı uc icin 3 farklı kafalık gönderiyorlar bunun yanında chip kaldırmak icin ince spatula gönderiyorlar. Linkini veriyorum. İyi çalışmalar.

ay_bulut

2 Çeşit var hocam komple eğik uc olan bir de orginal kutudan çıkan ucların üzerine takılan parça şeklinde, ben parça şeklinde olanları kullanıyorum. Çin'den almıştım ama şuan Türkiye'de de aynı fiyatlara satıyorlar 3 farklı uc icin 3 farklı kafalık gönderiyorlar bunun yanında chip kaldırmak icin ince spatula gönderiyorlar. Linkini veriyorum. İyi çalışmalar.

Teşekkürler , birde  linkte yedek havya var. bunun iyisini arıyorum. proskit marka bulmuştum. onların soketleri linkteki gibi değil. kullandığınız ve önerdiğiniz marka varmı acaba ?