Mart 29, 2024, 11:46:30 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus K55VM bios sorunu

Başlatan saglam elektronik, Nisan 02, 2020, 08:09:38 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Selam arkadaşlar elimde Asus K55VM rev:2.3 bios sorunum var cihaz çalışıyor ama görüntü alamıyorum bircok bios denedim sitedende yukledim ama görüntü gelmiyor amp.0.97 de kalıyor anlamadıgım konu sitedeki ilk yuklediğim bios dan görüntü aldım sonra birdaha alamadım lütfen calışan bios varsa paylaşırmısınız

mert şener

Bu modelde işlemci sıkça bozuluyor.İşlemci deneyin olmazsa bu biosu deneyin.Çalışan bios.

You are not allowed to view links. Register or Login

orhankkaya

You are not allowed to view links. Register or LoginBu modelde işlemci sıkça bozuluyor.İşlemci deneyin olmazsa bu biosu deneyin.Çalışan bios.

aynı sorun bizimde başımıza geldi. makina 1,5A yapıp görüntü atmıyordu. sonuç işlemciden çıktı. Sağolasın Ustam...

saglam elektronik

İşlemciyi denedim ustam ama önce gönderdiginiz bios yazdım sonra işlemciyi denedim görüntü gelmedi GFX voltajı cıkmıyor oyuzden görüntü alamıyorum HM bozulmuş olabilirmi ama dediğim gibi seiteden yuklediğim bios ilk çalışmada görüntü geldi fişi cektim tekrar denememde görütü alamadım

vegabilgisayar

istersen bunu da deneyebilirsin biostan şüpheleniyorsan

saglam elektronik

Hocam yukledim gene görüntü yok ölcümde gfx voltajı yok bi arada hatırlıyorum bu anakarton rev:2.2 ugrasmıştım zor bios bulmuştum bire bir kobyalayır denemem lazım insallah çalışan cihazdan kobyalayıp yazmak lazım diye düşünüyorum

Gimsis

You are not allowed to view links. Register or LoginHocam yukledim gene görüntü yok ölcümde gfx voltajı yok bi arada hatırlıyorum bu anakarton rev:2.2 ugrasmıştım zor bios bulmuştum bire bir kobyalayır denemem lazım insallah çalışan cihazdan kobyalayıp yazmak lazım diye düşünüyorum

merhaba ustam şu an bende de aynı problem var bıosla mı çözdün acaba atabilir misin bıosu rica etsem eğer problem bıosla çözülüyorsa