Mart 29, 2024, 01:58:55 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper sw9 da0sw9mb6e0 rev e bios isteği

Başlatan saglam elektronik, Ağustos 02, 2018, 01:32:46 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Başlıkta belirtiğim model ve markanın bios ihtiyacı vardır arkadaşlar cihazın hatası çalışıyor ama görüntü yok

1deliye2rapor

Buyrun, Bios ve KBC/EC dosyası linktedir, olumlu olumsuz sonuç bildirin lütfen ----> You are not allowed to view links. Register or Login
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

saglam elektronik

ustam gönderdiğiniz link bozuk galiba link tıkladığım zaman benmi başka alakasız yerlere yönlendiriyor

saglam elektronik

Skype adresim You are not allowed to view links. Register or Login e-mailde atabilirsiniz

mrserbest

link bozuk değil linki tıklayıp mavi kutucuk u 5 saniye bekleyip indir dediğinizde yeni sekme açılacak açılan sekmeyi kapatıp bir önceki bastığınız mavi tuşa tekrar basın sonra link açılacak

saglam elektronik

ustam 6 yada 7 sefer tıkladım hep reklam siteleri çıkıyor başka bir şey anlamadım

tamirfix.com

ozgur81

Orda indir denen yerde kandırmaca var. Daha altta küçük bir indir yeri var oraya tıklayacaksın. Demin baktım çalışıyor link.

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Login reklam almaya başladı sistem değişti aşagıdaki indire tıklayın bir reklam çıkacak kapatıp tekrar aşagıdaki indire tıklayın.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

fatihkudu

Sametbey67

inşallah işinizi görür,

You are not allowed to view links. Register or Login

ozturkbulentonur89

sorunumuz ethernet ve wıfı gormuyordu acılıs logosu farklı ama ıs gordu tesekkur ederım bıos yazdım olmadı ec yazınca oldu

niyaziyavas

cihazdan alınmış casper logolu çalışan bios