Eylül 21, 2024, 06:52:09 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

PB la5893p rev1.0 tetik yok

Başlatan bygamer, Ocak 02, 2024, 01:41:14 ös

« önceki - sonraki »

bygamer

Ocak 02, 2024, 01:41:14 ös Son düzenlenme: Ocak 02, 2024, 02:43:25 ös bygamer
MErhabalar anakart sıvı temaslı uzun bir süre kalmış sıvı ile ve katranlaşmış ve hiçbir tepki yok 19 var 5 ve 3 v mevcut ama ısınan bir parça yok. Sizler kadar usta değilim ustalarım şema az buçuk biliyorum ama daha sonra hangi sinyalleri takip edeceğimi bilemedim.

s sinyalleri ve hangi sinyaller önemli kısa bilgi verir misiniz? Örneğin "+1.5V to +1.5VS switched power rail" şeklinde açıklama var s1 de on s3 de off sadece adaptöre bağlı bu durumda s1 de olursa voltaj olmalı s3 de olursa olmamalı. Bilgi eksikliğinden tıkandım anlayacağınız şimdiden teşekkürler.

You are not allowed to view links. Register or Login

ben dökümanları da ekledim ustalarım.
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

emrebil

You are not allowed to view links. Register or Login
bu kısımdaki dirençleri ölçün değer düşmesi olmamasını kontrol edin kronik sorun

bygamer

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
bu kısımdaki dirençleri ölçün değer düşmesi olmamasını kontrol edin kronik sorun

ustam merhabalar kimisi yüksek kimisi düşük değerlerin
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

emrebil

resimdeki değerlerle aynı olmayan dirençleri.Aynı değerde dirençlerle değiştirin

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Loginresimdeki değerlerle aynı olmayan dirençleri.Aynı değerde dirençlerle değiştirin

devre üstünde ölçtüm ama devre dışı ölçmem gerek dimi ustam

emrebil

hayır devre üstünde ölçülecek

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Loginhayır devre üstünde ölçülecek

devre üstünde paralel falan bağlı olanlar olabilir değerleri yansıtmayabilir şeklinde bir ustam söylemişti de sormak istedim sağolun ustam teşekkür ederim