Mart 28, 2024, 06:33:03 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper Nirvana C350

Başlatan sedat555, Eylül 10, 2020, 03:43:17 ös

« önceki - sonraki »

sedat555

Casper Nirvana C350
Anakart X133G rev 4.1

You are not allowed to view links. Register or Login

baja21

Ekim 04, 2020, 06:16:55 ös #1 Son düzenlenme: Ekim 04, 2020, 06:55:29 ös baja21
You are not allowed to view links. Register or LoginCasper Nirvana C350
Anakart X133G rev 4.1

Malesef görüntü alamadım. Kendi biosu ile görüntü alabiliyorum ama her açılışta bios ekranın " recovery " bölümü geliyor ve pc açılmıyor. Gereken ayarları yapmama rağmen ( CSM, Uefi vs ) yinede Boot Override kısmında windows recover bölümü seçili şekilde bios ekranı geliyor.

Elinde sağlam çalışan biosu olan var mı?

Elimdeki cihazın bilgileri
Nirvana nb c350 silver
c350 4000-4C00E

sedat555

çalışan laptoptan paylaşıyorum. model uymamış olabilir mi?

tugrulbasak

bıos tekrar paylaşırmısınız link ölü

baja21

You are not allowed to view links. Register or Loginbıos tekrar paylaşırmısınız link ölü

Yukardaki arkadaşın paylaştığı biostur.

vegabilgisayar

Bios görüntü vermedi.
Aynı kod cihaz biosunda şifre olduğu için denedim ama sonuç alamadım.
elinde bios olan varsa ekleyebilir mi?

ciminli

link ölmüş yenilermisiniz .

vegabilgisayar

bu cihazın sağlam biosunu yedekleyip farklı cihaza yazsanız bile sanırım i/o yazamadığımız için görüntü vermiyor.
Bir çok farklı kaynaktan bios denedim, sadece kendi biosunda görüntü veriyor cihaz.

skassas

Ustalar mrb;

Bios elinde olan var sa ekleyebilir mi?

Şimdiden teşekkürler;

cevat

Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

Crmci

You are not allowed to view links. Register or Loginbu cihazın sağlam biosunu yedekleyip farklı cihaza yazsanız bile sanırım i/o yazamadığımız için görüntü vermiyor.
Bir çok farklı kaynaktan bios denedim, sadece kendi biosunda görüntü veriyor cihaz.
Daha önce yazmıştım Casper da bazı modellerde bios entegresi tam kod olmazsa açmıyor enteresan yani 25q64fvq yerine "q" ile biten değilde başka bir şey takarsan uymuyor.Tabi aksini söyleyende var,belki bendeki bios cihazı öyledir vs aklınızda bulunsun sizde deneyin.

skassas

İlgine ve emeğine teşekkürler ustam;
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Yorumları okumuştum ustam. Bizimkisi bir umut işte. Varsa elimizden geleni yapalım deneyelim muhabbeti. Teşekkürler yine de.
You are not allowed to view links. Register or Loginbu cihazın sağlam biosunu yedekleyip farklı cihaza yazsanız bile sanırım i/o yazamadığımız için görüntü vermiyor.
Daha önce yazmıştım Casper da bazı modellerde bios entegresi tam kod olmazsa açmıyor enteresan yani 25q64fvq yerine "q" ile biten değilde başka bir şey takarsan uymuyor.Tabi aksini söyleyende var,belki bendeki bios cihazı öyledir vs aklınızda bulunsun sizde deneyin.

omer1254

ÇALIŞAN KARTTAN ALDIM TESTLİ

haytu

Anakart X133G rev 4.1

Malesef görüntü alamadım. Kendi biosu ile görüntü alabiliyorum ama her açılışta bios ekranın " recovery " bölümü geliyor ve pc açılmıyor. Gereken ayarları yapmama rağmen ( CSM, Uefi vs ) yinede Boot Override kısmında windows recover bölümü seçili şekilde bios ekranı geliyor.

Nirvana nb c350 silver
c350 4000-4C00E

s.a ayni sorunla karsilastim. cozum bulabildin mi?

residense

Anakart X133G rev 4.1

Nirvana nb c350 silver
c350 4000-4C00E

s.a ayni sorunla karsilastim. cozum bulabildin mi?

Administer  password  u 1 yapınca  security boot gibi seçenekler  çıkıyorsa disable yapıp  yeniden bakalım