Mart 29, 2024, 03:44:29 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TOSHIBA C850 SERİSİ MAVİ ANAKART 3000 VE 0028'DEN KURTULMA ZAMANI.

Başlatan ozgur81, Temmuz 28, 2018, 12:13:32 öö

« önceki - sonraki »

ahmetermin

Resimdeki gibi direnç değişikliğini yaptım ama anakart tek bioslu olan modeli farklılık var mi
You are not allowed to view links. Register or Login

ozgur81

Aynen konunun ilk yazdığım yazıda tamda girişinde "Çift bios olan modelde 3000 yerine 9000 taktım çatır çatır çalışıyor." diye özellikle yazmışım ama sanırım siz oraya dikkat etmediniz.

FURKAN

yeri değişecek dirençlerin resmini göremedim ama tekrar yükler misin

mustafaozdall

Ustalar ben bunu sürekli yapıyorum çok güzel 9000 chip 3000 kadar ısınmıyor ve günlük kullanımda hiç bozulduğunu görmedim uefi legacy sorunu içinde cihazı tek biosa düşüyorum ve uefi özelliği kalmıyor tek legacy oluyor böylece müşteri kendisicformat atmaya çalışırkende görünt0 gitmiyor

smlkc

216-0810005 chip takip modlu bios yazın bu chip te fazla güç tuketmez

sector77

You are not allowed to view links. Register or Login216-0810005 chip takip modlu bios yazın bu chip te fazla güç tuketmez
ustam konuyu hortlattacam ama bu ATI 216-0810005 chip plf/csf  45w uma & dsc çift bioslu karta olurmu 216-0833000 chip var üzerinde
Computer Repair Center
CRC

BenjaminLines

direnç değişiminin resim dosyası silinmiş. elinde olan varmı

Onur Ahmet Çetin

Ustam eline sağlık. Benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Rica etsem direnç değişimiyle ilgili resmi tekrar yükleyebilir misin?

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam eline sağlık. Benzer bir sorunla karşı karşıyayım. Rica etsem direnç değişimiyle ilgili resmi tekrar yükleyebilir misin?

gungor1981tr

You are not allowed to view links. Register or LoginUstalar ben bunu sürekli yapıyorum çok güzel 9000 chip 3000 kadar ısınmıyor ve günlük kullanımda hiç bozulduğunu görmedim uefi legacy sorunu içinde cihazı tek biosa düşüyorum ve uefi özelliği kalmıyor tek legacy oluyor böylece müşteri kendisicformat atmaya çalışırkende görünt0 gitmiyor

Bu 9000 chip bende taktım lakin direnç değişiklerini yapmama rağmen ekran kartı driver tanımıyor değişiklik yapılacak yerlerin tam görselleri varmıdır rica etsem yüklermisiniz?

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Login216-0810005 chip takip modlu bios yazın bu chip te fazla güç tuketmez
ustam konuyu hortlattacam ama bu ATI 216-0810005 chip plf/csf  45w uma & dsc çift bioslu karta olurmu 216-0833000 chip var üzerinde

o modelin biosunu paylaş bakalım

sector77

Buyur ustam You are not allowed to view links. Register or Login
Computer Repair Center
CRC

smlkc

Buyur ustam You are not allowed to view links. Register or Login

Burada paylaştığın bios PLF/PLR/CSF/CSR DSC MB model anakarta ait.

plf/csf  45w uma & dsc model kart için istemiş olduğun bios modlandı.

link >>> You are not allowed to view links. Register or Login

sector77

You are not allowed to view links. Register or Login ustam teşekkür ederim arşive aldım.
Computer Repair Center
CRC