Mayıs 21, 2024, 05:38:43 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper Mb45ii4 anakart klavye sorunu

Başlatan mikailcoban, Eylül 20, 2019, 02:44:01 ös

« önceki - sonraki »

mikailcoban

Arkadaşlar normal çalışıyordu sıvı teması vardı bios yazdım bios pilinin yanındaki fat değişti ..calıştı sistemde kurduk.. sonra müşteri format cekmek istemiş disk değiştirip.. boot da sorun olmuş getirdi.. bios yazdım düzeldi ama bios da çalışan klavye biosdan sonra çalışmıyor ..
neden dir .. farklı biosda denedim malesef...

oozguur72

You are not allowed to view links. Register or Login
Hocam aynisi geldi cozumu maalesef bulamafim cok ugrasmama ragmen

samet4434

ustam aynı sorunu hp-g62de rastladım klavye biosda calısıyor sistemde calışmıyor touchpad kitliyordu klavyeyi touchpad flexi söktum calıstı harıcı flexsileri çıkarıp uzayda test edin

mikailcoban

onu yaptım sadece klavye yi taktım olmadı sisteme gecerken kesiyor.. kurulumda dahil .. biosdan sonra gidiyor

samet4434

Eylül 20, 2019, 08:21:23 ös #4 Son düzenlenme: Eylül 20, 2019, 08:29:00 ös samet4434
yani ozaman klavye kontrol eden parçaları degişmeniz lazım KBC-IO-KuzeyChip

şunu denermısınız hair logolu : You are not allowed to view links. Register or Login

Dreamer_x_x

boot problemi olan bir asus bilgisayarda bios attım klavye çalışmamıştı.eski biosu yazınca tekrar çalışmıştı.başka bioslar daha denemenizi tavsiye ederim

mikailcoban

You are not allowed to view links. Register or Loginyani ozaman klavye kontrol eden parçaları degişmeniz lazım KBC-IO-KuzeyChip

şunu denermısınız hair logolu : You are not allowed to view links. Register or Login

hairi denedim ..oda olmadı

Crmci

Iki kez oldu bu sorun win.kurunca düzelmisti.Ama kurulumda da gidiyorsa  değiştiğin feti kontrol et ustam n mi p mi birde biosu farklı dene.