Nisan 16, 2024, 06:34:19 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Xsoldering Havya

Başlatan HexfeT, Ekim 22, 2020, 11:48:07 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Yakın zamanda JBC alternatifi olarak çıkan ve JBC uçlarla kullanılabilen havyalar var. JBC çok pahalı geliyor. Sugon T26 modeli biraz uyduruk gibi geldi, eledim. Biraz daha araştırıp, olumsuz bir şey görmezsem Xsoldering olanı almayı düşünüyorum. Linkteki firmada var görünüyor. Bu firmayı tanıyan bilen var mıdır? Günevebilir miyiz?

You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

DUNC4N

şuan a kadar hiç alışverişim olmadı birebir tanışıklıgım yok fakat çok ortak arkadaşım ürün aldı sedat beyden şikayetci olan duymadım ,işinde iyidir kendisi

1deliye2rapor

Erhan ustam, Trabzonda bir ustada gördüm bu havyayı tahtakale esnafının birinden almış üstünkörü baktım çakma jbc sapı vermişler kablo kalitesi jbc nin yanına gelemez tavsiyem şudur, almayı düşünürsen çok sahte uc var piyasada orginal uca uc cakıp satıyorlar ona dikkat et bir de orginal jbc sap verirse al derim . Orginal uc ile cakma ucun fotografını paylaşacağım birazdan.

ERHAN USTAM T245-A SAPLI OLANI ALIRSAN C245-903 NUMARALI SIFIR ORGİNAL UC SANA HEDİYEMDİR BİLGİN OLSUN :)

ORGİNAL UC

SAHTE UC

~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

mrtkts

Ekim 23, 2020, 05:33:54 ös #3 Son düzenlenme: Ekim 23, 2020, 05:37:59 ös mrtkts
Yan sanayi ile orijinalini fiyatından da anlayabiliriz.  Jbc orijinaller 290tl yan sanayiler 190tl. Tip farkı da aynı 1deliye2rapor'un belirttiği gibi. Bu arada bahsettiğiniz satıcı facebook gsm forumlarında da satış yapıyor, şikayet eden görmedim. Galiba işyerini yeni devralmış baya bi koşturuyor şu aralar.

Merak ettim neden sogun için uyduruk dediniz? xsoldering ile farkı yok gibi. Fiyatı da gayet iyi aslında. 1 adet orijinal jbc uçlu fiyatı 1275tl.