Nisan 19, 2024, 09:33:47 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LA-F841P 1A 8MB BIOS

Başlatan mycom, Temmuz 01, 2021, 01:42:02 ös

« önceki - sonraki »

mycom

ARKADASLAR MRB.   HP DPK54  LA-F841P REV 1A 8MB BIOS OLAN VARSA PAYLASIRSA SEVINIRIM

vegabilgisayar

BID08477 (8 MB)

BID08478 (16 MB)

F.21 Rev.A

You are not allowed to view links. Register or Login

Sonucu paylaşırmısınız?

mycom

Deneyip bilgi vereceğim. Çok teşekkürler.

vegabilgisayar

BID08478 (16 MB) sorunsuz çalışıyor

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginBID08478 (16 MB) sorunsuz çalışıyor

Geri dönüş içi teşekkürler You are not allowed to view links. Register or Login. Bazı arkadaşların istedikleri direkt elimde omasına rağmen bakıyorum mesela mesaj geçmişine, almış gerisini umursamamış... İşini görmek istemiyorum.

vegabilgisayar

You are not allowed to view links. Register or LoginBID08478 (16 MB) sorunsuz çalışıyor

Geri dönüş içi teşekkürler You are not allowed to view links. Register or Login. Bazı arkadaşların istedikleri direkt elimde omasına rağmen bakıyorum mesela mesaj geçmişine, almış gerisini umursamamış... İşini görmek istemiyorum.

Malesef forumda sık sık görüyoruz bu tip durumları. Hiç bir çıkarı olmadan yardımcı olmaya çalışan kişilerde var, geri bildirimi savsaklayanlarda.

DUNC4N

+1 çok haklı arkadaş %100 katılıyorum

omer1254

Geri bildirim yapmayan arkadaşları bende umursamıyorum artık