Nisan 25, 2024, 04:32:16 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

6050a2332301-mb-a02 bios talep

Başlatan mrserbest, Nisan 18, 2018, 05:38:32 ös

« önceki - sonraki »

mrserbest

main ve ec dump lazım elinde olanlar paylaşım yapabilir mi ? rica etsem

berkcan

Ucakbileti

tesadüfün bu kadarı az önce googleden aynı bios ihtiyacıyla arama yaptım You are not allowed to view links. Register or Login dan indirdim meğerse berkcan atmış link aynı eywallah usta, ec lazımdı yazdım makine çalıştı main denemedim.
Ayrıca makine kasaptan geçmiş ec yi akıl edemeyip tüm fetlerle ve sürücü çiplerle oynamış. Makine gözden çıkarılmış sırf ec için. Yazık inanın üzülüyorum vatandaşa paraları çöpe gidiyor bu ustalar yüzünden :(
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

berkcan

daha yeni attım bende ilginç tesadüf :)

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or Login
tesadüfün bu kadarı az önce googleden aynı bios ihtiyacıyla arama yaptım You are not allowed to view links. Register or Login dan indirdim meğerse berkcan atmış link aynı eywallah usta, ec lazımdı yazdım makine çalıştı main denemedim.
Ayrıca makine kasaptan geçmiş ec yi akıl edemeyip tüm fetlerle ve sürücü çiplerle oynamış. Makine gözden çıkarılmış sırf ec için. Yazık inanın üzülüyorum vatandaşa paraları çöpe gidiyor bu ustalar yüzünden :(

Malesef ki öyle.. Takdir edersiniz ki eline tornavida , havya , sicak hava alan bir de Flasher alan  notebook tamiri yapiyor. bilgi yok sistem yok hic birsey yok. Aslında müdahale edilmiş cihazlara bakmıyorum cünkü farklı farklı problemler cikiyor son kullanıcının maaliyeti artiyor dogal olarak müsteri kabul etmiyor biz de zaman kaybımızla hamalliğimizla kalıyoruz. Ama yine de bakmak lazım bak dedin ya ustam kbc dump yazdim düzeldi. önyargili olmamak lazim ;)
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

Ucakbileti

Çıkmadık candan umut kesilmezmiş usta. Bu tarz kurcalanmış makineleri servise kabul ediyorum ama bi şartım oluyo normalde bende en uzun bekleme süresi 4-5 gündür. ama kurcalananlara ben aramadıkca gelmeyin diyorum boş zaman olunca bakıyorum bu şartı kabul ederse müşteri ki kabul ediyor çünki zaten gözden çıkarmış oluyo makineyi bende rahat rahat bakıyor ve normal işleri aksatmamış oluyorum. ;)

Ucakbileti

daha yeni attım bende ilginç tesadüf :)

Nasip kısmet, tevafuk :)

mrserbest

bios için tşkler bende denedim ne yazik ki gpu dan çıktı problem geri iade yaptım fiyat kabul edilmedi keşke ec den çıksaydı :) senin işine yaradı desene hayırlısı :)

Ucakbileti

Aynen usta sen istedin ama kısmet banaymış. Her işte var bir hayır demekki ;)

mrserbest

işin rast gele görüşmek üzeree ayrıca herkeze iyi çalışmalar iyi akşamlar

dundarpc

abiler link kırık bios olan varmı

dundarpc

kimse yazmamış lazım olan olur belki :)