Mart 28, 2024, 02:22:34 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Forumun bekası Hk.

Başlatan Crmci, Kasım 01, 2019, 01:16:20 öö

« önceki - sonraki »

Crmci

Belki gereksiz bir muhabbet olacak ama ustalar ne düşünüyor sormak istedim.Daha önce birçok forum açıldı tutuldu sonra ansızın kapandı ,başka birçok forum var sarmadı beni.Burda olupta oralarada takilan arkadaşlar değerlendirmeniz nedir?Rusların vlab var sonra vinafix var vs..Demem o ki bu forum yarın birgün kapansın istemiyorum şahsen..diyelim kapandı illaki bir şekil olur su akar yolunu bulur o ayrı..yukardaki forumlar gibi bizimde milli bir adresimiz olsun kalıcı olsun bunu sağlama nasıl alabiliriz?Ne olursa olsun kapanmamali kapatilamamali..

ozgurkara

Daha öncede dile getirmistim.bende de ayni endise var.yoneticilerimiz nasil bir destek isterler bilemem ama eminim tüm meslektaslarimiz uzerine dusen maddi manevi yardimlarini esgirmeyeceklerdir.saygilarimla.
You are not allowed to view links. Register or Login

skassas

Forumun hit ve paylaşım sorunu olduğunu düşünmüyorum. Paylaşımlarda ki üslup ve seviyede gayet iyi gidiyor. Geriye bir tek sunucu masrafları kalıyor bence. Zorlarsa yönetimi bu zorlar kapanma kararı buradan çıkar. Bunu da üyelikleri sembolik bir ücrete tabi tutarak aşabiliriz. Örn: Yıllık 50tl gibi. Buna kimsenin itiraz edeceğini sanmıyorum. Sonuçta buradan fazlasını çıkarıyoruz. Böylece foruma ve yönetim kadrosuna ufakta olsa bir destek olabiliriz.

mustafaduz81

Aynen öyle.Herkes üzerine düşeni yapacaktır.

Ucakbileti

Ustalar korkmayın Hexfet Erhan usta canı sağ olduğu sürece Allahtan da başka büyük bir sıkıntı olmadığı sürece forumu kapatacağını sanmıyorum. yıllık alan adı ve hosting ücreti konusunda daha öncede erhan ustama teklifte bulundum kabul etmedi. Fikri değişirse illaki bilgilendirme yapacaktır.

Siz dostlar rahat olun paylaşımcı olun en önemlisi birbirinizle DOST olun,kalanı konusunda Erhan ustasya güvenim sonsuzdur.

Saygılar Hayırlı işler cümleten.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or LoginUstalar korkmayın Hexfet Erhan usta canı sağ olduğu sürece Allahtan da başka büyük bir sıkıntı olmadığı sürece forumu kapatacağını sanmıyorum. yıllık alan adı ve hosting ücreti konusunda daha öncede erhan ustama teklifte bulundum kabul etmedi. Fikri değişirse illaki bilgilendirme yapacaktır.

Siz dostlar rahat olun paylaşımcı olun en önemlisi birbirinizle DOST olun,kalanı konusunda Erhan ustasya güvenim sonsuzdur.

Saygılar Hayırlı işler cümleten.

~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE