Nisan 20, 2024, 01:37:59 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Samsung LTN156KT06-801 Dump İstek

Başlatan 1deliye2rapor, Ağustos 29, 2019, 02:00:58 ös

« önceki - sonraki »

1deliye2rapor

Samsung LTN156KT06-801 Dump Elinde olan varsa paylaşırsa sevinirim. İşiniz gücünüz rastgitsin.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

ayafixcenter

Ağustos 31, 2019, 05:03:14 öö #1 Son düzenlenme: Ağustos 31, 2019, 06:17:13 öö ayafixcenter
Selamun Aleykum buyur ustam Elimde Bu var Samsung LTN156KT06-8 Aynısıdır umarım You are not allowed to view links. Register or Login

Ustam Bir Polonyo Forumunda Birebir Olanı Buldum Ekliyorum You are not allowed to view links. Register or Login

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or LoginSelamun Aleykum buyur ustam Elimde Bu var Samsung LTN156KT06-8 Aynısıdır umarım You are not allowed to view links. Register or Login

Ustam Bir Polonyo Forumunda Birebir Olanı Buldum Ekliyorum You are not allowed to view links. Register or Login

Aleyküm Selam usta eline koluna yüreğine sağlık uğraştırdık seni de teşekkür ederim.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginSelamun Aleykum buyur ustam Elimde Bu var Samsung LTN156KT06-8 Aynısıdır umarım You are not allowed to view links. Register or Login

Aleyküm Selam usta eline koluna yüreğine sağlık uğraştırdık seni de teşekkür ederim.

Ne Demek ustam rica ederim umarım işiniz görülmüştür

1deliye2rapor

Dumpların ikiside calısıyor. Tesekkurler