Nisan 27, 2024, 07:21:25 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Dell Optiplex 3020M Kapanmıyor.

Başlatan XxGhosTxX, Şubat 18, 2020, 03:46:06 ös

« önceki - sonraki »

XxGhosTxX

Merhaba Ustalar,

Dell Optiplex 3020m model mini pc açılmıyor şikayeti ile geldi. SR177 kısa devre olduğundan tetik almıyordu, SR177 yenisi ile değişti şuan PC faal çalışıyor ama kapat dediğimde yeniden başlıyor.
Kapatamıyorum şuan PC yi önerilerinizi rica ederim.

SR177 değişim sonrasında
Başka diske temiz sistem kuruldu
Bios güncellendi

ilyassmngn

clean me bios yaz ustam direkt güncelleme ile olmaz ne zaman güney değişsem clean me yazarım

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or Loginclean me bios yaz ustam direkt güncelleme ile olmaz ne zaman güney değişsem clean me yazarım

Clean me yapabilir misiniz ?

You are not allowed to view links. Register or Login

smlkc

----->>>>  You are not allowed to view links. Register or Login

clean me yapıldı

ozgurkara

clean me bios deneyim ustam eğer sıkıntı devam ederse normal kurulumu yaptıktan sonra hiç bir driver kurmadan bir normal kapat komutu verin bakalım geçen bu arıza değil ama benzer bir arıza geldi cihaz kapat komutunu alıyor ama kapanmıyordu. driverdan çıktı.

Dreamer_x_x

yanlış bilgi vermeyim ama sanki bu forumda daha önce bu sorunla karşılaşan olmuştu hm den çıktıydı diye hatırlıyorum.

ilyassmngn

daha önce casperda çok yaşadım çoğunlukla biosdan çıkıyordu clean me yapıyordum düzeliyordu ama bir iki kere tw9 da hm den çıktı

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or Loginclean me bios yaz ustam direkt güncelleme ile olmaz ne zaman güney değişsem clean me yazarım

Clean me yapabilir misiniz ?

Ustam indiremedim daha sonra deneyin diyor, farklı bir yere upload etme imkanınız var mı ?

ozgurkara

usta link sağlam ama birde burdan dene

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or Login----->>>>  You are not allowed to view links. Register or Login

clean me yapıldı

Ustam bunu indiremedim clean me yapılanı :(