Mart 28, 2024, 06:04:46 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

15-aw007nt BİOS

Başlatan ilyassmngn, Haziran 09, 2019, 06:00:29 ös

« önceki - sonraki »

ilyassmngn

DAG54AMB6D0 REV : D

ANAKART BU USTALARIM BİOS GÜNCELLEMESİ YAPARKEN GİTMİŞ BİOS LAZIM

linux2ex

elinizdeki dosyaları paylaşırsanız yardımcı olmaya çalışalım. arızalı da olsa yüklermisiniz.

ilyassmngn

Haziran 09, 2019, 07:56:41 ös #2 Son düzenlenme: Haziran 09, 2019, 08:03:42 ös ilyassmngn
tamam ustam yüklüyorum hemen

You are not allowed to view links. Register or Login

linux2ex

hp den indirilen dosyayı çalıştırdığınızda seçenek olarak copy seçeneği seçilirse bin uzantılı dosyalar çıkıyor. yinede buraya ekledim. deneyip bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışayım.

ilyassmngn

Haziran 10, 2019, 01:55:39 ös #4 Son düzenlenme: Haziran 10, 2019, 01:58:22 ös ilyassmngn
ustam makina açıldı ama manufacture unlock açılışta hata veriyor  seri no hatası falan var.Onu nasıl düzelteceğiz

linux2ex

Haziran 10, 2019, 04:13:02 ös #5 Son düzenlenme: Haziran 10, 2019, 04:28:17 ös linux2ex
You are not allowed to view links. Register or Loginustam makina açıldı ama manufacture unlock açılışta hata veriyor  seri no hatası falan var.Onu nasıl düzelteceğiz

bu dosyayı indirip linkteki video yu takip edebilirsin.

yazmaktan daha etkili olur sanırım.

ayrıca yazılım, sistem açılıpta biosunda şifre olan makinaların bios şifresinide değiştirmeye izin veriyor. güzel bir uygulama

seri no windows key ise ve cihaza format atmadı iseniz,  You are not allowed to view links. Register or Login  bu uygulama ile keyi bulabilirsiniz. daha önceki bios arızalı olduğundan, eğer key olan bölge bozulmadı ise o kısımdan da temin edilebilir. sistemden aldığınız keyide yeni bios içine yazabilirsiniz.
bununla uğraşmak istemezseniz keyi not edersiniz sistem kurulumlarında elle giriş yapılır.

ilyassmngn

ustam yaptım manu facture kalktı ama seri no hatası hala devam ediyor

linux2ex

Haziran 10, 2019, 08:24:44 ös #7 Son düzenlenme: Haziran 10, 2019, 08:33:12 ös linux2ex
You are not allowed to view links. Register or Loginustam yaptım manu facture kalktı ama seri no hatası hala devam ediyor

seri no sorunu eski hp lerde ekrana çıkıyordu ID vs gibi onun gibi mi resim atabilirmisin

bu dosyadakileri yaparmısın

bu şekilde bir yazımı, eğer öyle ise gönderdiğim dosya yada You are not allowed to view links. Register or Login linkteki yazılımı kullanman lazım

ilyassmngn

müşterim acele etti biraz cihazı öyle verdim kullanırım dedi ama fotosu vardı atarım ustam emeklerin için çok sağol teşekkür ederim