Mayıs 18, 2024, 12:19:13 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

asus N552VW için termal ped önerisi

Başlatan bygamer, Şubat 29, 2024, 01:14:13 öö

« önceki - sonraki »

bygamer

Cihazın soğutma borusu altındaki pedleri hiç ellemedim 10 seneyi geçti cihazım ve pedler gres gibi olmuş etkisiz yani malum yaz geliyor macun değişirken ped değiştirim dedim ama kaç mm uygun olur bilemedim. Bilgisi olan ustam var mıdır?
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

gungor1981tr

You are not allowed to view links. Register or LoginCihazın soğutma borusu altındaki pedleri hiç ellemedim 10 seneyi geçti cihazım ve pedler gres gibi olmuş etkisiz yani malum yaz geliyor macun değişirken ped değiştirim dedim ama kaç mm uygun olur bilemedim. Bilgisi olan ustam var mıdır?

kumpas yardımı ile anlayabilirsin

bygamer

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginCihazın soğutma borusu altındaki pedleri hiç ellemedim 10 seneyi geçti cihazım ve pedler gres gibi olmuş etkisiz yani malum yaz geliyor macun değişirken ped değiştirim dedim ama kaç mm uygun olur bilemedim. Bilgisi olan ustam var mıdır?

kumpas yardımı ile anlayabilirsin

parçalanmış ustam ped ler malesef ölçemem
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.