Mayıs 18, 2024, 01:08:09 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Yeni yıl servis Fiyatları

Başlatan ozgurkara, Ocak 02, 2024, 02:27:41 öö

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Ustalarım ilk önce 2024 yılı önce sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileği ile
Bu yeni yılda servis fiyatlarımızı ne seviyelerde olduğunu nasıl bir fiyat belirlemek gerektiğini sizlere sormak isterim zira giderlerlerimiz çok artı.Herkese hayırlı işler dileği ile
Saygılar..
You are not allowed to view links. Register or Login

ugurokka

Ustalar şurayı biraz şenlendirelim. Açıkçası bende bu konuda fikir alıp, fiyat politikanızı bilmek istiyorum

sedat555

Ocak 06, 2024, 03:09:15 ös #2 Son düzenlenme: Ocak 06, 2024, 03:15:13 ös sedat555
5000 liralık şarj dinamosunun tamirine 2500 lira verdim geçen hafta. sökebilecek takım taklavatım olsa ben de tamir edebilirdim. içinde arıza yapacak 4 tane diyot birde kömür var zaten. tamir süresi yarım saati bile bulmadı. Ayrıca 2 yıl evvel 1000 lira olan ev kiram bugün 7500 lira (o da dövüş çekiş 7500 lira) eylül de yine zam var :(  bilmiyorum artık bedava iş yapmasak iyi olur. tamir ettiren ettirsin ettirmeyen çöpe atsın kıvamına geldim ne yazık ki. sizlerden isteğim ne olur fiyatları öldürmeyin. unutmayın elektronik kart tamiri yapabilen insan hemen hemen birçok işi yapabilir el becerisi ve zekaya sahiptir. ama diğer meslek dallarında çalışan insan elektronik kart tamiri yapamaz. mesleğimize öncelikle bizim kıymet vermemiz gerekiyor!