Mart 28, 2024, 09:25:24 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

x542ur kasa kodu - x542uq rev 2.0

Başlatan egelaptop, Haziran 19, 2019, 05:18:05 ös

« önceki - sonraki »

egelaptop

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

ustam elinize emegine saglık cok tesekkür ederim bu seferki bios oldu gönderdiğiniz :) yardımcı olan herkese tsk ederim iyi calışmalar.

akdenizmustafa

cihancyber

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

bios çalsıyıor ama çok geç açıyor clear'lı olanı varmı yada clear yapabilirmisiniz bendeki program yapmadı

akdenizmustafa

You are not allowed to view links. Register or Login
bunu bi dene ustam olmadı eski biosunu at onunla deneyeyim

cihancyber

us
bunu bi dene ustam olmadı eski biosunu at onunla deneyeyim

ustam senin gönderdigin bios çalısıyor ama 15 sn sonra açılıyor clean yapabilrmiyiz

akdenizmustafa

üstündeki biosu paylaşır mısın ?

cihancyber

akdenizmustafa

Temmuz 03, 2019, 12:18:34 ös #22 Son düzenlenme: Temmuz 03, 2019, 12:25:40 ös akdenizmustafa

ikisini dene alttaki son güncellemeden çıkartılan, üsteki çalışıyor geç görüntü veriyor dediğinin clear hali

cihancyber

ustam ilki çalıştı. hızlı açılıyor sornusuz

alltakide çalısıyor ama ekran kartına ünlem atıyor

teşekkürler.

akdenizmustafa

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or Loginhayırlı olsun :)

ustam benim biosuda bi el atarmısın. kendi biosunda start alıyor. fakat görüntü vermiyor. farklı bioslar denedim. bazılarında geç görüntü atıyor. bazılarında ekran kartını görmüyor. bazılarında da kapat dediğimde  ekran karardıktan sonra çok geç kapatıyor. 5 dk sürüyor kapanması. kendi orjinaL çalışmıyan biosu ekliyorum.

MARKA : ASUS
MODEL : X542U
KASA KODU  : X542UR-GQ277T
ANAKART MODEL : X542UQ MAIN BOARD REV 2.0

akdenizmustafa

Sitesinde 3 tane farklı bios kodu var ben 3ünüde senin biosa göre editledim.3ünden biri uyacaktır

ay_bulut

Ağustos 31, 2019, 04:52:51 ös #27 Son düzenlenme: Eylül 02, 2019, 02:52:41 öö ay_bulut
You are not allowed to view links. Register or LoginSitesinde 3 tane farklı bios kodu var ben 3ünüde senin biosa göre editledim.3ünden biri uyacaktır

Eline sağlık ustam sağol. geç açılma ilgili sorunum yoktu. geç kapanma ile sorunum vardı. bir çok bios dememiştim. olmamıştı. senin verdiğin ilk iki bios sağlam bi sorun yok. asıl sorun dvd rom yuvasından çıktı. dvd yi taktığımda cihaz kapanmıyor. en az 5 dk bekletiyordu. farklı dvd rom taktım onda`da aynısını yaptı. bende hdd kızak takıp dvd rom iptal ettim. şuan açılmasında ve kapanmasında sorun kalmadı. geç açılınca bios diyoruz yaa arızaya ,  geç kapanıncada arızayı biosta aradım. boşuna zaman kaybettik. neyse tecrübe oldu bizim için.

ahmetermin

İ

HOCAM LİNK ÖLÜ YENİLEYEBİLİRMİSİNİZ

akdenizmustafa