Nisan 19, 2024, 04:00:42 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Sistem açtımı ?

Başlatan Ucakbileti, Nisan 28, 2019, 11:00:39 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

Nisan 28, 2019, 11:00:39 ös Son düzenlenme: Nisan 30, 2019, 02:34:13 ös Ucakbileti
Bazen anakart denerken görüntü alamayıp sistemin açtığı oluyor. Sıkıntı panelden veya lvds ten vs. oluyor ama sistem açtıda görüntümü yok yada sistem hiç mi açmadı denemek için klavye baglayıp num lock lambasına bakıyoruz hepimiz. Ama ben tezgahta bide klavye kalabalığı istemiyorum.
Bende tuşları eksik basmayan vs bir klavyeyi resimdeki gibi yaparak tezgahta yer tutmayacak sistem açıldımı testere çevirdim mavi buton numlock olarak çalışıyor. :) Ver. 1.0 adet yerini bulsun :)))))

You are not allowed to view links. Register or Login
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

kop

Işıklı mouse veya ışıklı flashdisk te olur.

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or LoginIşıklı mouse veya ışıklı flashdisk te olur.
Ustam onlar yanıltır sadece usb voltaj enable oldugunu anlarsın data olmayabilir sistem açmamış olabilir. O yüzfen klavye ile denemek lazım. Sistem açılıp Klavyede data olmadan numlock ve capslock çalışmaz.

kop

ısıklı mouse usb den 5 volt alınca ışık yakmaz (yakan modeli varsa bilmiyorum) data ucu data aldıgında yakar aynı şey flash disk içinde gecerlıdır. data alısverısı yaptımı ısık yakar. bu şekilde kullanıyorum hiçte yanıltmadı

Ucakbileti

İşte sıkıntı şu ki ustam kaliteli olmayan mouslar ve flaşhlar var ve direk telefon şarj cihazına bile taksanız ışık yakıyorlar. O yüzden kimse yanılmasın klavye garanti.Saygılar usta.

kop

Tamam ustam iyi geceler

Dreamer_x_x

güzel fikir tebrikler  :)