Mart 29, 2024, 05:25:21 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Belki hurdalarınızda vardır.

Başlatan Ucakbileti, Mayıs 09, 2019, 03:49:26 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

Ustalarım nadir bulunan bir cihaz ama belki pert olarak hurdalarınızdan çıkarmı diye bi sorayım istedim. dell venue 8 pro windows tabletin ankart hurdasına ihtiyacım var. benim veletin cihazı cihaz şarj kesti bq getirttim yemedi ugrasırken hibrit bir EC çip var casper laptopların bi serisindede gördüğümüz başimiza bela kristal tarzı neyse onu uçurdum. adı sanı yok şema yok. elinde hurda olan varsa görüşelim.KART BU.

Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

linux2ex

Hakan ustam, casper da hangi modellerde nasıl bir parça ise hurdadan bakayım. fotosu vs varsa atarsın

Ucakbileti

yok ustam casperlar bende var şeklen aynı hani şu parlak cam gibi power sürücüler varya onları kastedtim. ama benim tablettekinde isim cisim yok uyacagını sanmıyorum. yinede teşekkürederm.
Bu arada whatsapp ına bak sana bişey attım. mustafa.

powerrotti

Mayıs 09, 2019, 10:21:22 ös #3 Son düzenlenme: Mayıs 09, 2019, 10:26:07 ös powerrotti

Bu işinizi görürmü bu çizdiklerim de cam regüleler

Ucakbileti

İlgin için teşekkürederim ustam. Nizim çip dikdörtgen be Aynı şekle sahip çipleri elimdeki hurda tabletlerdede görüyorum ama numara belli olmadan takmak olmaz. O yüzden aynı kart olmadan emin olamıcaz malum şemada yok. Aynısından gelsin dicem 4 yıldır hiç gelmedi :) sadece bizdemi var demeye başladım yurtdışındanmı gelmiş dicem çünki ikinci eldi ama windows recoverysi direk türkçe kuruyor demekki türkiye makinesi. Neyse kısmet belki denk gelir. 
Kıyamıyorumda 60gb hafızası var zıkkımın.

powerrotti

Aklımda üstadım geçerse kargolarım :)

egteam

Aynı karttan elimde çokca var şu an ama hepsi müşterimize ait. üzerindeki cam entegre PMİC güç yönetim entegresi. numarasını ve fotoğraflarını paylaşıyorum. işinize yarayacaktır..