Mart 28, 2024, 03:02:24 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

RT809F programlayıcıya yeni sürüm yazılım çıktı.

Başlatan cevat, Eylül 23, 2018, 12:25:18 öö

« önceki - sonraki »

cevat

RT809F_20180831 yeni sürüm çıktı.

İndirme adresi You are not allowed to view links. Register or Login

Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

cevat

RT809F programlayıcının 20181108 Sürümü yayınlanmış. Yazılımı kullanmak isteyenler arkadaşlar,  aşağıdaki adresten indirebilirler.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ucakbileti

eywallah ustam cihaz şimdi benide uyardı yenilendim gel indir diye  ;)
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

http://www.ifix.net.cn/forum.php?mod=attachment&aid=MjAzMjM1fDQyZWRlOTdmfDE1NDIxMjkzNDR8MHwzMjU%3D

direk indirme linki. 809F için

cevat

Aralık 26, 2018, 01:02:37 öö #4 Son düzenlenme: Aralık 29, 2018, 02:09:58 öö cevat

RT 809F programlayıcının yeni sürümü 20181216 çıktı.  Aşağıdaki adresten indirebilirsiniz.

ToolChain Adresleri..:

Bölüm 1 : You are not allowed to view links. Register or Login

Bölüm 2 : You are not allowed to view links. Register or Login

Bölüm 3 : You are not allowed to view links. Register or Login

1deliye2rapor

Niyetimde bu cihazı almak var fakat bir şey sormak istiyorum, bu ürünün çakmaları felan var mı ? Eğer varsa , Çin'de original sattığını bildiğiniz satıcı var mı ? Teşekkür Ederim.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

Ucakbileti

Benim aldığım satıcı usta çok fazla aparata ihtiyacım olmadığı için bunu aldım peb eklentisi filan lazımsa ki vertyanov Io programlayıcın vs varsa peb çokta biE lazım değil.

TRY 217.38  6%OFF | Ücretsiz Kargo 100% Orijinal Yeni RT809F ISS Programcı/RT809 lcd usb programcı Onarım Araçları 24-25-93 serise IC

cevat

Niyetimde bu cihazı almak var fakat bir şey sormak istiyorum, bu ürünün çakmaları felan var mı ? Eğer varsa , Çin'de original sattığını bildiğiniz satıcı var mı ? Teşekkür Ederim.

Usta dışarıdayım. Akşama konu ile ilgili yardımcı olacağım.
Hayırlı işler

aegeanxtr

Ben yeni aldım 1 hafta oldu geleli 15 günde geldi. Bence almışken aparatlarıyla birlikte alın ne zaman lazım olacağı belli olmaz.

cevat

Aralık 28, 2018, 10:21:17 ös #9 Son düzenlenme: Aralık 29, 2018, 02:05:24 öö cevat

Usta benim programlayıcıyı aldığım yer GOLDEN CHİPSET mağazası  You are not allowed to view links. Register or Login Yetkili satıcı
Programlayıcıyı alırken de kendisine yazdım."  Sahte ürün gönderirsen, RT809F 'yi  geri gönderir, negatif puan veririm."  Bana yetkili satıcı olduğunu,  belgesinin resmini  gönderdi.
Ayrıca sayfasında RT809F yi alanları inceledim. Ürüne herkes yüksek puan vermiş. You are not allowed to view links. Register or Login
Sayfasını inceleyin. Satın alanların yorumlarını okuyun. Sormak istedikleriniz varsa satıcıya sorularınızı sorun. Çok modüllü olan ürünü almanızı tavsiye ederim.
Modüllerin tane fiyatı ortalama 1-1.5 $ gibi... Programlayıcıyı alırken çok modüllü tercih ederseniz, rahat edersiniz.
Modülsüz RT809F tercih ederseniz, arızalı gelen bilgisayarları onarmak için modüle ihtiyacınız olduğunda ya fazla para verip, piyasadan alacaksınız veya aliexpress 'e sipariş verip 1-1.5 ay gereksiz yere bekleyeceksiniz. 
Son bir not: RT809F yazılımı bilgisayarda çalışırken öncelikle orijinal ürünün takılı olup/olmadığını kontrol ediyor.

RT809F takılı değilse  yazılım DEMO mod 'da başlıyor.

Programlayıcının sahtesi var mı? Bilmiyorum/duymadım.
Yine de dikkatli olmak lazım.

İyi çalışmalar, kolay gelsin...

1deliye2rapor

Alakanız için teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

berkcan

rt809u aldığıında ifixe kayıt yaptırıyosun zaten orda çakma olup olmadığı belli oluyo yeni alıcaksan bu cihazı bence gerek yok rt809h var ama tavsiyem svod 3 tür enteresan özellikleri mevcut ıo programlayabiliyo  ve cihazda anakart debug özelliği var youtube da inceleyin derim

Ucakbileti

Ustalar ne zamandır sorucam kalıyor. rt ile bios okuyup masa üstüne kaydedince 1 adet bin 1 adet 25q64fv _statüsregVal adında bi dosya daha kaydediyor. bu sizlerdede böylemi. nedir bu dosya..

Computer_master

Hakan ustam bende RT809F kullanıcısıyım evet bende de aynısı oluyor. status reg = durum kaydı bir nevi log oluşturuyor işlemlerin akışı ile ilgili durum kaydı tutuyor.
~~Computer Master~~

Ucakbileti

eywallah ustam. keşke iptalinin bi yolu olsa silmekten bıktım :)