Mart 29, 2024, 03:27:42 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper CKY Bios (MT50IN1)

Başlatan HexfeT, Kasım 30, 2017, 06:38:19 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Casper CKY Bios

Anakart: MT50IN1 v02 ---> You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

turgay

GooFy560

sanırım biosta usbleri boot etmeme sorunu var haberiniz olsun arkadaşlar ama bios sağlam çalışıyor cd ile kurulum yapabilirsiniz

Ucakbileti

Bios sağlam evet. ancak cd ile de boot yapmıyor. kendi biosunda da yapmıyordu. makineye win7 kurmaya çalışılmış on dan sonra daha boot edemiyor makine.
denemediğim cd flash kalmadı boot yok.
içinde win kurulu hdd taksam bile boot etmiyor. otomatik boot seçin menusu geliyor ama nafile hiç bir yerden boot ettiremedim.
ustalar boyle bir sorun yasayan oldumu. ( biostan secure boot vs kapatıldı csm acılıp denendi uefi denendi) çıldıram :)

Arkadaşlar bi el atın vurduralım belki çalışır :))))
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

Bios çipi değişip yukarıdaki dump atıldı işlem tmm.
Dosya için tesekkurler Admin.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

yalcinfakir

Şubat 12, 2018, 04:22:09 ös #5 Son düzenlenme: Şubat 12, 2018, 04:23:59 ös yalcinfakir
Teşekkürler .Yeni  biosa yazdım çalıştı.
Problemi 10 sn çalışıp açıp kapamaya başlıyor ve görüntü gelmiyor.

skassas

sorunsuz çalıştı. tşkler ustam
You are not allowed to view links. Register or Login
Casper CKY Bios

Anakart: MT50IN1 v02 ---> You are not allowed to view links. Register or Login

Tayfun

arşivleyin derim.. bi cok yerden indirip denedim calismadi. bu calisti. tesekkurler

argebilgisayar

MT50 CKY CKU CKV serileri ile ilgili yaşanan bazı sorunları biosu sökmeden de giderebileceğiniz, üreticiye ait dosyaları işinize yarayabilir diye paylaşıyorum. Kolay gelsin.

bilalas05

You are not allowed to view links. Register or LoginMT50 CKY CKU CKV serileri ile ilgili yaşanan bazı sorunları biosu sökmeden de giderebileceğiniz, üreticiye ait dosyaları işinize yarayabilir diye paylaşıyorum. Kolay gelsin.

Kardeş Allah Razı olsun senin sayende hallettim. Özellikle tuş kısmında (home) hata yamışım sonradan numlock üstündeki aklıma geldi jeton düştü sağolasın :D.