Mart 29, 2024, 01:10:54 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

BGA REWORK HK.

Başlatan megabilisim, Ekim 28, 2020, 03:12:54 ös

« önceki - sonraki »

dt_joy

You are not allowed to view links. Register or Loginfikirlerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim

You are not allowed to view links. Register or Login

bu üründen kullanan var mı yada bu ürün hakkında bilgisi olan
ilk kullandığım cihaz. aylarca uğraşmamıştım çözmek için. günün sonunda sadece alt ısıtmasını kullanıyordum. yarım saatte falan ısıtıyordu. Üstten üfleme ile devam ediyordum. Şu anda elimde martin expert 04.6HH var. Kullanan arkadaşlar var mı?

dt_joy

You are not allowed to view links. Register or Loginpeki kızılötesi olan cihazlardan kullanıp memnun olduğunuz ürün var mı chip ısıtma sökme konusunda problem yaşayan  veya memnun olan memnunsanız hangi cihazı kullanıyorsunuz
Bir dönem jovy re-7500 kullanmıştım. Güçlü bir alt ısıtması var. Alt üst IR. Ama ısı profilleri konusunda zayıf. Güzel bir probu var. Onun sayesinde PCB sıcaklığına bakarak güzel işler yapmıştık....

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Loginfikirlerini paylaşan herkese çok teşekkür ederim

ilk kullandığım cihaz. aylarca uğraşmamıştım çözmek için. günün sonunda sadece alt ısıtmasını kullanıyordum. yarım saatte falan ısıtıyordu. Üstten üfleme ile devam ediyordum. Şu anda elimde martin expert 04.6HH var. Kullanan arkadaşlar var mı?

Selamun aleykum ustam martin expert 04.6HH ürünü nasıl temin ettiniz fiyatı nedir performansından memnumusunuz bende rusların yaptığı
termopro IK-650 Pro bunu son zamanlarda araştırıyorum satan firma ile iletişime geçtim kargo ve vergiler hariç 4500 Euro fakat araştırmalarımda iyi iş çıkartıyor sizin makinayıda araştırıyordum polonyalı bir firmanında sanırım

megabilisim

Elinde 2. El olup satmak isteyen varsa gorusebiliriz
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

megabilisim

You are not allowed to view links. Register or Login t890 bu ürün hakkında bilgisi olan var mi
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

cevat

Kasım 05, 2020, 12:40:43 öö #20 Son düzenlenme: Kasım 05, 2020, 03:14:28 ös cevat
Ustam You are not allowed to view links. Register or Login 'u arayın. Bütçenize göre,  kullanabileceginiz  bir makine önerirler.
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

dt_joy

Martin'i kumtek satıyor. En kötü özelliği cihaz bomboş geliyor. Çok detaylı alman malı bir cihaz. El yordamıyla kendimize göre profil çıkarmak zorunda kaldık.

Chipsetlerin 0.3mm şeklinde gelmesi ile birlikte BGA işinin çok mantıklı olmadığı görüşündeyim. Güney-kuzey-gpu ayrıyken en azından uğraştığımız arıza belliydi. Dizilmesi kolaydı. Şimdi bazı cihazlarda PCH ve CPU aynı kılıf içinde geliyor.

Ben artık 0.3mm dizmekle uğraşmıyorum, zaten lehimle ilgili bir problem çıkmıyor; genelde çipin kendisi yanıyor. Maliyetini kurtarmadığını düşünüyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

Selamun aleykum ustam martin expert 04.6HH ürünü nasıl temin ettiniz fiyatı nedir performansından memnumusunuz bende rusların yaptığı
termopro IK-650 Pro bunu son zamanlarda araştırıyorum satan firma ile iletişime geçtim kargo ve vergiler hariç 4500 Euro fakat araştırmalarımda iyi iş çıkartıyor sizin makinayıda araştırıyordum polonyalı bir firmanında sanırım