Mayıs 01, 2024, 08:34:08 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Virüsten Silinen Verileri Kurtarma

Başlatan bygamer, Eylül 15, 2023, 11:57:49 öö

« önceki - sonraki »

bygamer

UStalarım merhaba az önce gelen müşteri musallat virüsünden silinen dosyaları olduğunu belirtti. Bu tip sorunlar genelde çokca geliyor başımıza takdir edersiniz. Forumda verilen dmde ve r studio denedim sağlam programlar zaten ayrıca hetman uneraser denedim fakat bir sonuç yok. Yapılabilecek bir şey var mıdır başka değerli yorumlarınızı bekliyor olacağım :)
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

akdenizmustafa

Eylül 15, 2023, 12:30:29 ös #1 Son düzenlenme: Eylül 15, 2023, 12:56:35 ös akdenizmustafa
diskte doluluk oranı nedir? belki gizli dosyaya alıyor. musallatın dosya sildiğini hiç görmedim. birde veri kaybı olan diskin üstüne kurtarma programlarını yükleyip tarama yapmamışsındır umarım.

bygamer

Eylül 15, 2023, 11:02:11 ös #2 Son düzenlenme: Eylül 15, 2023, 11:05:19 ös bygamer
Tarama yapıldı ustam sağlam programlar ile yapıldı,
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

ozgurkara

Hocam dosyalar büyük ihtimal gizlenmiştir.musallat virüsü silme yapmaz.
You are not allowed to view links. Register or Login

bygamer

You are not allowed to view links. Register or LoginHocam dosyalar büyük ihtimal gizlenmiştir.musallat virüsü silme yapmaz.

dosya masaüstünde idi zaten usb falan değil ustam tekrar bana döneceklerdi kurtarma için haber verdim dönmediler yapacak bir şey yok teşekkürlerimi sunarım herkese :)

Crmci

Konu tam anlaşılmamış olabilir,detay verelim:klasör seçeneklerinden "gizli dosyaları göster" seçmezseniz virüs,kullanıcı tercihi gibi sebeplerle klasör gizli görünmüyor olabilir,yani musallat yada çoğu usb virüsü dosya silmez.