Mart 29, 2024, 06:05:00 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Hometech - Arel firmasını nasıl bilirsiniz :)

Başlatan Oktay34, Aralık 30, 2022, 06:27:38 ös

« önceki - sonraki »

Oktay34

Aralık 30, 2022, 06:27:38 ös Son düzenlenme: Aralık 30, 2022, 06:34:40 ös Oktay34
Selam arkadaşlar.Dün Hometech Alfa 430c bir bilgisayarı (pardon aslında tablet) takasta aldım.
Üzerindeki bilgiler silinsin hemde temiz kurulum yapayım dedim formatladım.Formatlamaz olaydım :)
Ses driverını bir türlü bulamadım,bulduklarım aygıt yöneticinde normal gözüküyor fakat ses simgesinde çarpı işareti var.Donanım kimliğine bakıp sürücü buluyorum yok arkadaş olmuyor.Driver pack,driver identifier vs bulduğu sürücüler işe yaramıyor.
Hometech denen firmayı aradım,malum sitelerinde driver yok,demezlermi driver ı sadece burada serviste yüklüyoruz cihazı göndereceksiniz,dedim nasıl olur,şirket politikamız böyle !! Dııt biiip diyip telefonu kapattım.Bu firma zamanında (90 lar) Sega firmasının distribütörüydü,öyle kalsaymış keşke..

Yanlışlıkla elinde bu cihazın ses driveri olan var mı ?

You are not allowed to view links. Register or Login

DUNC4N

You are not allowed to view links. Register or LoginSelam arkadaşlar.Dün Hometech Alfa 430c bir bilgisayarı (pardon aslında tablet) takasta aldım.
Üzerindeki bilgiler silinsin hemde temiz kurulum yapayım dedim formatladım.Formatlamaz olaydım :)
Ses driverını bir türlü bulamadım,bulduklarım aygıt yöneticinde normal gözüküyor fakat ses simgesinde çarpı işareti var.Donanım kimliğine bakıp sürücü buluyorum yok arkadaş olmuyor.Driver pack,driver identifier vs bulduğu sürücüler işe yaramıyor.
Hometech denen firmayı aradım,malum sitelerinde driver yok,demezlermi driver ı sadece burada serviste yüklüyoruz cihazı göndereceksiniz,dedim nasıl olur,şirket politikamız böyle !! Dııt biiip diyip telefonu kapattım.Bu firma zamanında (90 lar) Sega firmasının distribütörüydü,öyle kalsaymış keşke..

buraya göz attınızmı böyle birşey denk geldi ama

linux2ex

içinde ses driverleri var hometech cihazlara ait deneyebilirsin

Oktay34

You are not allowed to view links. Register or LoginSelam arkadaşlar.Dün Hometech Alfa 430c bir bilgisayarı (pardon aslında tablet) takasta aldım.

buraya göz attınızmı böyle birşey denk geldi ama

Benzer model diye denedim,full Windows  image dosyası,fakat yüklemede yarım kalıyor hata veriyor

Oktay34

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

içinde ses driverleri var hometech cihazlara ait deneyebilirsin

Yarın deneyeceğim

Oktay34

DUNC4N

You are not allowed to view links. Register or Loginmalesef işe yaramadı
ustam sendeki sorun tam olarak öylemidir bilmiyorum ama bana bi ara asus t100ta cihaz geldi hem tablet hem laptop 2si 1 arada ne yap ne et sesi cıkmıyordu yüklemediğim driver kalmadı sonra araştırırken intel soc driver diye bir driver denk geldi youtubeda meğer onboard gömülü işlemci olduğu için o ses olayının o  driverla alakası varmış sendekide aynı muhabbet intel soc veya diğer adı ne olabilir emin değilim ama onunla ilgili olabilir