Mart 28, 2024, 09:14:55 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

RT809F VS XELTEK SÜPERPRO 3000U

Başlatan silenthate, Ekim 17, 2022, 02:52:53 ös

« önceki - sonraki »

silenthate

ustaalarım bu iki cihaz arasında ki farkı bilen artı ve eksi yönleri ile kıyasmala yapabilecek arkadaşlarımız var  mı?

xeltek kullanan var mı aramızda hızı vs gibi konuları rt809f ile karşılaştırıldığında nasıl bir cihaz görüşlerinizi paylaşır mısınız??
teşekkürler.

burakulusu

XELTEK SÜPERPRO 3000U son güncellemesini 2012 yılında almış gibi görünüyor zaten discontinued ürünler arasında üretimi yok yani, xeltek bu alanda çok ciddi bir firmadır baya profesyonel ürünleri var. Diğer yandan Rt809f hala güncelleme alıyor bu bir artı xeltek ile bazı biosları programlayamayabilirsin 2012den bu yana xeltek 3000u kütüphanesinde olmayan çok farklı bioslar laptop üretimde kullanılmıştır diye tahmin ediyorum yinede direk kullanıcısı varsa bilgi vermesi daha iyi olur. Bunlar dışında Xgecu da düşünebilirsin yeteri kadar hızlıdır bende xgecu ve rt809f var genelde xgecu kullanıyorum.

lewiss

You are not allowed to view links. Register or Loginustaalarım bu iki cihaz arasında ki farkı bilen artı ve eksi yönleri ile kıyasmala yapabilecek arkadaşlarımız var  mı?

xeltek kullanan var mı aramızda hızı vs gibi konuları rt809f ile karşılaştırıldığında nasıl bir cihaz görüşlerinizi paylaşır mısınız??
teşekkürler.
Ben RT809f kullanıyorum ayrıca ch341 ezp2019 ve minipromda var hiç biri rt809f i tutmaz laptop onarımı için gayet yeterli doğru bağlantıyı yaparak ENE io ları  PEB1 eklentisiyle de ITE io çiplerini programlayabilirisin. Xeltek deneyimim çok fazla olmadı arkadaşta vardı bir kaç defa bios yazmıştım profesyonel bir cihaz gibi görünse de eski bir programlayıcı olduğu aşikar ayrıca bütçen varsa RT809h öneririm.

silenthate

arkadaşlar yorumlar için teşekkürler.
zaten kullandığım rt809f var vertyanow ve ayrıca yedek olarak sopi sp 8 var
xeltek bir arkadaşım merak üzerine aldığı ve hiç kullanmadığı bir cihaz satmak isteyince elimdeki cihazlardan daha iyi olabilir mi düşüncesi ile danışmak istedim hepinize teşekkürler...