Mart 28, 2024, 05:56:16 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ASUS D509DA BİOS ihtiyacı

Başlatan ay_bulut, Nisan 08, 2020, 07:52:05 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

You are not allowed to view links. Register or Login

Son resmi güncellemesinden çıkardım. Büyük ihtimalle sorunu çözecektir. ---> You are not allowed to view links. Register or Login
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

MRTmrt

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Son resmi güncellemesinden çıkardım. Büyük ihtimalle sorunu çözecektir. ---> You are not allowed to view links. Register or Login
malesef aynı gene biosta klavye çalışıyor windows ta çalışmıyor usb den çalışan sistemlerlede çalışmıyor klavye ve fan çok hızlı dönüyor

HexfeT

Kasanın herhangi bir yerinde D509DA dışında D509DAP yazıyor olabilir mi? İyice bir inceleyin.

MRTmrt

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Kasanın herhangi bir yerinde D509DA dışında D509DAP yazıyor olabilir mi? İyice bir inceleyin.

Ustam sadece D509Da-ej887 yazıyor

HexfeT

Mart 20, 2023, 01:51:00 ös #19 Son düzenlenme: Mart 20, 2023, 01:52:43 ös HexfeT
Şunu da bir deneyin. ---> You are not allowed to view links. Register or Login

Ayrıca IO civarını yakından inceleyip müdahale izi var mı bakın. IO değişip revizyonu tutmayan takılırsa böyle şeyler olabiliyor.

selekopm

You are not allowed to view links. Register or Loginhayırlı işler arkadaşlar konuyu hortlatıyorum ama bios dosyasına ihtiyac var

anakart: X409DL REV 2.0  (barkod  X509DAP ) UMA CİHAZ  linklari yenileme sansınız varmı ustalar veya elinde olup paylaşan  tşk ederim şimdiden.

dosyayı paylaşıyorum denemek isteyen olursa

sizin biosla görüntü aldım ustacıgım,fakat bendeki cihaz ekran kartlı henüz test etmedim