Mart 29, 2024, 03:35:02 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

FORUM GÜNCELLEMESİ HAKKINDA

Başlatan HexfeT, Nisan 18, 2019, 06:24:29 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Nisan 18, 2019, 06:24:29 ös Son düzenlenme: Nisan 18, 2019, 06:31:00 ös HexfeT
Geçen hafta yaşanan saçmalıklardan sonra forumu hem güvenlik hem de yenilik bakımından son sürümüne yükselttim. Sadece tema değil, bütün forum kodu, içerik korunarak tamamen yenilendi. Benim birkaç son mesajım hariç, onları da ilgili konu altına yeniden yazacağım.

Veritabanında ortaya çıkan Türkçe karakter sorunu biraz uğraştırdı ama hallettim.

Son iletiler kısmının yukarı alınması ve tekrarlayan mesajların tek gösterilmesi gibi görsel olarak yapılması gereken birkaç değişiklik kaldı. Malesef forumun default görünümü böyle. Önceki sürüm için gerekli modifikasyonlar bu sürümde işe yaramadı. Daha sonra çözülecek.

ÖNEMLİ!
Forum şifreniz basit ve kısa ise kesinlikle yenileyin. Forum ilk kurulduğunda dört haneli şifreyi kabul edecek şekilde idi. Birçok kişi sanırım dört hane basit bir şifre ile kaydolmuş. Hesabında sıkıntı olup, foruma erişimde sorun yaşayan olursa bana ulaşsın.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

aegeanxtr

Hani bi işte insanın ustası hocası olur ya takıldığın yerde O'na sorarsın. Burasıda bizim için öyle olmuş kapalı kalınca anladık. Hayırlı olsun.

Crmci

Nisan 19, 2019, 03:20:03 öö #2 Son düzenlenme: Nisan 19, 2019, 03:22:05 öö Crmci
Yani güzel olmuş olmamış önemli degil gerekiyorsa düzelir önemli olan bu forumun olması.Arkadaş Türkiye'de elektrik kesintisi olmuştu aynı telaşı yaşadık yahu noluyor acaba?Ben attack vs sandım ve dedim ki eğer bu kadar usta birşey yapamıyorsa bir B planı yapmak lazım bu tür bir durumda ama yapmadık yapmalıyız mesela:Erhan usta yada yetkili bir arkadaş üyelere WhatsApp dan ulaşabilmeli gibi..Elinize kolunuza sağlık.Teşekkürler emeğinize.Allah işinizi gücünüzü rast getirsin.

farukx

Forumda güzel değişimler olmuş.Erhan beye teşekkür ediyoruz.Biran foruma ulaşamayınca biraz korktuk.Aceba kapattımı diye.Böyle bir siteyi idare etmek ve kontrol altında tutmak bayağı zordur diye düşünüyorum.Emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.Tanışma fırsatımız olmadı ama oda olur inşallah.Sıkıntı durumlarında destek olmayı arzularız.Herkese kolay gelsin.Hayırlı işler.

guvenelkt

YENİ tema hayırlı olsun kapalı kalınca saldırı düşüncesi aklıma geldi cep telefoncuların grupları oluyor yardımlaşma için bizim grup olarak da bu site öne çıkıyor hadi hayırlı olsun

dundarpc

eskisi bağımlılık yapmıştı :) olsun alışırız emeğine sağlık Hexfet usta