Mart 29, 2024, 03:59:02 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

asus x550vx

Başlatan BURAK, Nisan 18, 2019, 03:32:47 ös

« önceki - sonraki »

ozgur81

İyi sevindim. Ama hala sorduğum şeye bir türlü cevap vermedin senin cihaz İ7-6700HQ VE GTX950M modelimi.

BURAK

evet abi o özelliklerle aynı

ozgur81

Tamam o zaman bizim müşterinin GTX patlak artı bir fiyat daha vereceğiz. 6. Nesil cihazlarda arkadaşlar PCH bozuluyor hemde %100. PCH değişiminden sonra mutlaka kendi BİOS'da değişmek zorunda kalıyor bazı cihazlarda. O yüzden ben müşteriye sadece çip değişim değil ayrıca BİOS değişim ücretide veriyorum haklı olarak.

BURAK

hayırlısı abi inşallah olur

ablbilgi

özgür81 teşekkürler. senin bios aynı arızayı yaptım.

kolay gelsin

sbabur

s.a ustalar x550vx gt940m ekran kartlı model

hd grafik kartını yükleyince sanki ekran kartı bozukmuş gibi ekran bazen parça parça bazen benek benek resim parçalanması oluyor. ilk fomat atıyorsun sorun yok ekran kartlarını sırayla yüklemeye başladığında hd grafiği yüklerken son aşamalarda başlıyor bu bahsettiğim olay
cihaz restart yapmıyor görüntü bir gidiyor ekranın yarısı net yarısı parça parça. tekrar görüntü gidiyor geldiğinde garip şekiller falan çıkıyor tarifi bile zor.

mem test yaptım yapışık ramlarınde bir sorun görünmüyor  gt940 ı yüklemeye fırsat olmuyor haliyle.
bios ile ilgili olacağını zannetmiyorm lakin yorumlarınızı beklerim.
slota bir tane  ram ekledim yine aynı
uma olabiliyormu bu cihaz.
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

omer1254

Cihaz uma olması bişey değiştirmez işlemci arızası reball denemesi yapılabilir intel HD işlemciden çıkıyor bu cihazlarda