Mart 28, 2024, 02:15:29 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Lütfen Gelen Yardımlara Sonuç Dönüşü Olsun

Başlatan Ucakbileti, Aralık 19, 2017, 08:51:55 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

Aralık 19, 2017, 08:51:55 ös Son düzenlenme: Aralık 19, 2017, 08:53:48 ös Ucakbileti
Arkadaşlar Yardım İstenilen Konularda,
Örnek Verecek Olarsak Bios Talebinde Bulunuluyor,Diğer Arkadaşlar Bios atıyor Deneyip Sonucu Yazın Deniyor...
Geri Dönüş Yok Oldumu Olmadımı. ?? Forumda Genel Olarak Gezerken Dikkatimi Çekti.
Yani işi Bitince Lütfedip Bir Sonuç Bildirilsin,ki Bizde Boşuna Denenmişi Deneyip Zaman Harcamayalım.
Nacizane Haksızmıyım Aceba..

Hayırlı işler Herkeze. Saygılar.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

shocan

400% haklısın ustam. Uzun zaman olmuş ama yinede güncel olsun diye cevap yazıyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

1deliye2rapor

Hakan ustam, biz söylemekten bıktık ama değişen birşey olmadı, sanıyorum olmayacakta.. VIP kategorisini bu yüzden çok istiyorum, en kısa sürede aktif olacağını ümidediyorum.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

shocan

yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Computer_master

Merhaba; Haklısın hakan ustam hem geri dönüş yapılsa diğer forum üyesi arkadaşlarımızda öneriğin BİOS denendi. %100 sağlam denilse onlarda tekrar acaba bios mu kaygısını yenmiş olurlar ve bios elenmiş olur bu sayede forum gerçek kurulma nedeni olan olayda yerine gelmiş olur ve çözümlere daha çabuk gidilmiş olur. BU ARADA HERKESE HAYIRLI CUMALAR BOLLL BEREKETLİ HELAL KAZANÇLAR DİLERİM.
~~Computer Master~~

silenthate

Arkadaşlar Yardım İstenilen Konularda,
Örnek Verecek Olarsak Bios Talebinde Bulunuluyor,Diğer Arkadaşlar Bios atıyor Deneyip Sonucu Yazın Deniyor...
Geri Dönüş Yok Oldumu Olmadımı. ?? Forumda Genel Olarak Gezerken Dikkatimi Çekti.
Yani işi Bitince Lütfedip Bir Sonuç Bildirilsin,ki Bizde Boşuna Denenmişi Deneyip Zaman Harcamayalım.
Nacizane Haksızmıyım Aceba..

Hayırlı işler Herkeze. Saygılar.

kesinlikle haklısınız..
olumlu veya olumsuz geri dönüş yapmak en fazla 3dk...